Ко последњи ником ништа (98)

  1. Hvala, kume. Gde si dosad?

    Staklena, verujem da imaš lepu kosu, ali nemoj moju da potcenjuješ. :)

  2. Kiko, a što se ti raspituješ za tuđe kose? To ti neki fetiš? :)

  3. Jacka, ti ne znaš koliko sam ja opsednut kosama... Lepim kosama...
    A ako Mar ima lepu kosu, mogu i od nje da uzmem pelcer.

  4. Neću vaške! :) Kosa mi je nežna sva, i šta joj radim, dobro i da je imam u nekom pristojnom stanju...

  5. Jacka, ovde nas diskriminišu jer smo vašljivi. :)

  6. Jao, čim se vaške pominju odmah se češkam... :)
    Ma šta oni znaju... Baš su bzvz...

  7. Ne verujem da možeš 8. Samo je jedan čovek u istoriji uspero da ispuca toliko. Bruce Lee je mogao 7.

    Е па онда вероватно нисам , кажем ти не могу лепо да мерим време сам сам у соби , то отприлике ........

  8. Jao, čim se vaške pominju odmah se češkam... :)

    I ja isto... hahahahaaa

  9. Ma Obiliću, evo da ti pomognem, ti udri a ja ću da štopujem! Može? :)

  10. ne znam staklena, jedino da ga zovem na Trošarinu

  11. Znam, nemoguće je da izmeriš sam. Zato i ja nagađam, nemam pojma koliko udaraca mogu da ispalim. Sad ću da nađem jedan klip.

  12. Kiko, pazi ovo molim te... Od pre koji dan... Da ne veruješ :)

  13. evo me, nisam bio na kompu jebi ga. :)

  14. Jacka.... Ne verujem... hahahhaa

  15. I da kažem da nije neobično da Staklena ima lepšu kosu od Kike, jer on ima vaške, a ona duuuge frćke! :)

  16. Marcipan, vaške su u modi. :)

  17. Au Buri, gde na Trošarinu, kad ne živim više tamo! :) Jbt, koja je to bila ispala hahaha

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.