Ко последњи ником ништа (98)

  1. E, jeste. Ja sam se usrao od smeha na tom delu. hahahhahahahahaa

  2. Sunce ti kojom ovo brzinom ide!?

  3. Laki, jesi li gledao film Kiborg sa Van Damom?

  4. Јесам , али не сећам се свих детаља сад , знам да је био један црњо са плавим очима што клао народ , и Ван Дам му се свети , па га разапну на неки јарбол он га сломи после , чудеса ... :)

  5. hahahahahaa....
    Taj film je brutalčina. Onaj Fender (glavni negativac) premotava. On je car. Ako budeš nekad gledao, obrati pažnju na poslednji fajt kad on vadi nož i iseče Van Dama po licu. Ja ne znam kako sam uspeo da ostanem živ posle te scene.

  6. Još sam tu... :)

  7. Да бре , Фендер са мутираним гласом , сад погледах снимак ..... брука мрштење! хаха

  8. Pošalji mi link da pogledam. Odavno nisam ni ja gledao to.

  9. А е си гледао Ван Дамов "Тешка мета" илити "Хард таргет" кад ухвати змију у сред напада па је нокаутира.Запамтио сам још његову реченицу где каже да нема возачку дозволу ....

  10. А у универзалном војнику 2 се бори против Голдберга и Мајкл Џеј Вајта.Голдберг баца неке напуцане медицинске сестре (браћу) а Мајкл има опак изглед у том филму ... и наравно побаца обојицу....замисли Ван Дам против Бојке? хаха не могу то да упоредим

  11. Onaj Majkl je užasno jak čovek. Mislim da se ne bi ni oznojio prilikom borbe sa Van Damom.

  12. KO POSLEDNJI GLEDA VAN DAMOVE FILMOVE SA KIKOM I OBILIĆEM!

    Ovo će biti zadnji post na temi. :P

  13. kako bi sad zaključo da sam mod...

    EDIT: uuu kol'ku sisu ima ova palvuša... jebi ga zemljače moro sam prokomentarisati, iako ne znam ko ti je to...

  14. ma ja sam zadnji :P

  15. Гледао сам скоро "Блад енд боунс" чини ми се да се тако зове , са Мајклом , тамо се он као свети за свог ортака из творзе , учествује на уличним организованим борбама , сјебе Кимбо Слајса.А током целог филма је изузетно смирен и сталожен , чак и када се фајта , цитира Џингис кана ........ погледај..

  16. Gledao sam. Jesi li provalio da se u filmu pojavljuje Đina Karano?

  17. Да , она ваљда да број телефона Мајклу и каже јебозовно са чежњом "кол ме" :))

  18. E, baš to! Koji peder! Ja bih istog trenutka skočio na nju!

  19. Али он је Мајкл "покупио сам сву мудрост и сталоженост овог света" Џеј Вајт , није то у духу његове философије ....неко он оће неку крек курву , јебига ...