Prijava

Овај филм, ево и линка http://www.youtube.com/watch?v=0HJ3iPXQYag на јутјубу, има десет делова....

Е овако, онај ко није гледао да му објасним. У суштини је о утицају псовки у медијима на децу и омладину... Наравно у Америкама... Е сад моје питање, какав утицај има та иста ствар на омладину у Србији и да ли је могуће и ако јесте, на који начин омладину оградити од тога? Да ли ће дете које је изложено псовкама давати мањи допринос друштву од оног које није? Ако ме разумете лоллолл

па да вас чујем...

Treba da jebemo na ovom klipu? Ima već tema za to.

лололол Гамби батали зајебанцију, овога пута сам и ЈА ОЗБИЉАН

Ја сам као и сви током детињства био изложен псовкама, и оно, шта ми фали, боли ме курчина! олололо

Чекај, али да ли мислиш да ти то што си изложен псовкама, и што си научио толико много псовки, неће сметати у неком елитном друштву са шминкерима, и да се нећеш излетати са "Јебем му матер" "А у курац" и сл.??

Ne mogu da gledam ovo, tako se cesto pominje ta gnusna rec... Mislim da cu imati nocne more! Off, my god, off! Gnusno, gnusno!

Да ли ће дете које је изложено псовкама давати мањи допринос друштву од оног које није?

Ne poznajem ono koje nije.olol

čekaj malo, jel mi živimo u srbiji? ovde se odeca ohrabruju da psuju, to je potpuno normalno... ovde je psovka deo svakodnevnog života, šta tu ima neobično...

E fejzbuce, mene se doima strasno tvoj novi avatar!

Чекај, али да ли мислиш да ти то што си изложен псовкама, и што си научио толико много псовки, неће сметати у неком елитном друштву са шминкерима, и да се нећеш излетати са "Јебем му матер" "А у курац" и сл.??

A sto mislis da ces da doprineses svetu vise ako ispostujes sminkersku elitu?

Али рецимо сачини се неки прототип детета које стварно ставе испод звона и не дају му да слуша псовке... Како мислите да би то дете изгледало, да ли би било другачије психички, а богами и физички, што да не... Мислим да ли је оно нормално после тог третмана? Поставља се питање на које је тешко дати одговор, зар не?

Чекај, али да ли мислиш да ти то што си изложен псовкама, и што си научио толико много псовки, неће сметати у неком елитном друштву са шминкерима, и да се нећеш излетати са "Јебем му матер" "А у курац" и сл.??

mda... ako patiš od turetovog sindroma...

Фејзе, мислим да ту нема проблема ако човек зна да се контролише, јебему матер. Ја и не псујем нешто много, само кад има смисла, кад баш баш попиздим или кад сам до јаја опуштен. Иначе бабе по худу имају врло високо мишљење о мени, тако да оно... Самоконтрола.

Али рецимо сачини се неки прототип детета које стварно ставе испод звона и не дају му да слуша псовке... Како мислите да би то дете изгледало, да ли би било другачије психички, а богами и физички, што да не... Мислим да ли је оно нормално после тог третмана? Поставља се питање на које је тешко дати одговор, зар не?

Нешто овако:
http://vukajlija.com/attached_images/0003/7924/danijel_operacija_trijumf.jpg
ЛОЛОЛО

Али рецимо сачини се неки прототип детета које стварно ставе испод звона и не дају му да слуша псовке... Како мислите да би то дете изгледало, да ли би било другачије психички, а богами и физички, што да не... Мислим да ли је оно нормално после тог третмана? Поставља се питање на које је тешко дати одговор, зар не?

Ne, potpuno je nenormalno. Ja sam rasla potpuno pod staklenim zvonom do neke sedme godine, dok nije dosao trenutak da moram da imam vise kontakAta sa spoljasnjim svetom. I bila sam potpuno izgubljena i prestravljena, uzasnuta. Nisam znala da postoje "ruzne reci", pa sam sve sto bih cula ponavljala na sta sam dobijala grozne kritike od majke, uglavnom. Mislila sam da ljudi hoce da me pojedu. Osecala sam se ko neki vanzemaljac. Jebes ga, ne mozes nikoga drzati do kraja zivota pod staklenim zvonom. Pukne ili staklo, ili vec to zamorce!

Али рецимо сачини се неки прототип детета које стварно ставе испод звона и не дају му да слуша псовке... Како мислите да би то дете изгледало, да ли би било другачије психички, а богами и физички, што да не... Мислим да ли је оно нормално после тог третмана? Поставља се питање на које је тешко дати одговор, зар не?

http://4.bp.blogspot.com/_m47RlRiYoAg/S9lS2SU3SqI/AAAAAAAAHmk/GNhSaZ2Ppls/s1600/25587_116036175074284_116033595074542_284422_4111568_n.jpg

Ovo što kaže energija. Izolacija od bilo čega što je normalno u normalnom društvu nije dobra. Inače, jebe mi se za psovke! :)) Ne smetaju mi, ponekad i sam psujem, psovke dođu kao neki ventil. Mislim da mogu i popraviti raspoloženje.

Jedino (to sad već iz vjerskih razloga) ne volim psovanje Hrista, Boga i generalno psovke koje se tiču religije. Takođe mrzim kletve, i nikad ne posežem za njima. Smatram ih primitivnim.

Fejze jes ti to napravio dete nekoj, pa se raspituješ malo?

Ma kakvo stakleno zvono brate, nije to dobro za dete, kad god da izađe iz izolacije, naučiće psovke, fazon je samo naučiti dete da se kontroliše, da zna kad sme, a kad ne sme da psuje. A što se tiče šminkerskog, visokog društva, teraj ih u tri lepe, to su ti najveći licimuri, ovamo sve fino, sve lepo, a samo gledaju kako da te zajebu. Znači mislim da slušanje psovki pre svega uz dobro vaspitanje nije nikakav minus.

Нисам реме, далеко било ллололол

Dobro je, uplaših se za tebe brate Zlobo, još si mlađan :) Šta ima kod tebe? Kako ti ova tema pade na pamet?

Па гледао сам филм давно, и данас га се сетих... Фора је у томе што мора да се одгледа да би се о њему дикутовало... но небитно, нема ниша блеја... тако :)