Prijava

Da vas čujem. Igrate li ga ili da li ste ga igrali? Kod mene je još uvek aktuelna dvojka, mogao bi neko da napiše kakva je trojka ako je igrao. :)

Играх ја то ономад.

ЕДИТ: Тројка је супер.

Igram trojku, deluje gay, ali imam sve ekspanzije :D

Postoje periodi kad se smoris, i kada se zesce napalis.
Ja sam u ovom drugom trenutno :P

I od svih devojaka koje su mogle igrati ovo, javljaju se muški članovi. :Đ

Ja sam mislio da to igraju samo ribe.

Ja obožavam Sims, iako ga nisam igrala više od 2 godine...imala sam sve verzije, trojku nisam ....gde ima da se skine???....sa svim dodaTcima??

I ja sam to igrao svojevremeno. Tricu ne mogu ni da pokušam jer mi fali hardvera.

Volio bih vidjeti kakva je trica jer me čisto interesuje napredak te vrste igara, interesuje me koliko se povećao realizam, kakva je grafika i sl.

Trojka ima zanimljiviji sistem ličnosti.

pih ja to ne bih pipno ni govnjivom metlom

Aко има неко линк за 3, нек ми пошаље на прајват...

Meni jedva radi i dvojka :)

Немој се ни мучити да скидаш тројку, срање је. :Д

Ja sam igrala dvojku prije jedno pet godina. I baš sam bila navučena. Toliko da sam morala svaki dan po par sati da igram.
Nedavno sam poskidala sa torenta nekih gomilu ekspanzija i kad sam sve to instalirala nije mi se više igralo.
Ušla par puta i onda obrisala.
Htjela sam trojku da nađem i instaliram ali nikako da se nakanim.

СИМС НЕ ЈЕБЕ!

ja to igrala kad sam išla u osnovnu.
interesantno.
ali smara na momente jer.. kao što šomi reče.. ne jebe.
:)

Мени је овде једина занимација била да им, нпр. саградим базен, пустим их да пливају, па им склоним степенице да не могу да изађу. Или, пустим их у кућу, па срушим врата, и они поцркају.

e da.. ja sam volela da igram dvojku i sada.. želela sam da tinejdžer živi ili samo sa babom ili sam.
i onda napravim majku, tinejdžera i babu. i majku odma' ubijem (najlakše mi je da umre u požaru) i onda se tinejdžer zajebava.. beži od kuće, boli ga tukidid za školu.. ali nastaje problem kad ne mož' da kresne devojku jer nije adult -.- jebem ti sims.
a posle ubijem i babu.
:)

Када ти се неко попиша по поду, онда извуче крпу из дупета и обрише то. ♥

Namestis krevet pre nego sto legnes na njega |m|

Ставиш бебу на под. \m/