Prijava

Da li još neko primećuje povećani revolt prema Beogradu ili je to radikalska paranoja ušla i u mene...
Jedino što je sigurno je da i jedna i druga tvrdnja piju vodu, jer i za jednu i drugu postoje dobri argumenti...

Paranoja rodjace, svi su revoltirani prema Beogradu(dok se ne odrzi neki jebozovni koncert).

Ja se lično nadam da dok su Srbi u Vojvodini većina, nema ništa od odcijepljenja.

Međutim, pošto su i od tih Srba mnogi autonomaši, e onda je već malo zajebana situacija.

Po meni cijela Srbija treba da se žestoko decentralizuje i da SVI regioni imaju veliku autonomiju, (a ne samo Vojvodina), i da stepen te autonomije za sve regione bude isti.

Tako bi se podstakao regionalni razvoj, ali bi se jasno stavilo do znanja da se separatizam neće tolerisati i da nijedan region nije povlašten.

Glupost, nema nikakvog separatizma. Uvek postoji šansa za otcepljenjem al to ne zavisi od naroda već dogovora pičaka koji vode ovu državu.

NAROD NE JEBE, KEŠ JEBE

Jes' vala, decentralizacija je potrebna, tako se drzava nece raspasti vec sacuvati.

POLITIKU NE KREIRAJU LJUDI VEĆ PIČKE IZ VLASTI; PIČKE IZ VLASTI NE PRIČAJU O TOME NEGO OBANJUJU NAROD GOVNIMA I TAKO TO... POSLE SE SVA KRIVICA PREBACUJE NA NAROD KOJI JE TOLIKO GLUP I OBMANJEN DA PRIHVATA SVE ŠTO MU SE NAMETNE

A kako zajebati pičke?

I zašto su pičke u Švedskoj i Švici malo bolje prema narodu, nego pičke u nekim drugim zemljama?

ZATO ŠTO PIČKE U ŠVICI Imaju više obraza... otkud znam, to ti je kao i kod riba, imaš bolju pički i imaš lošiju pičku. Problem je što je nama zapala gora, ali i afrikanci mogu isto tako da razmisljaju.... do kraja će biti da naša pička i nije toliko loša!

Јовичић

A kako zajebati pičke?

BIti veća PIČKA, e a kako se to bude kada bi znao ne bi traćio vreme sa vama na ovom forumu

Ја сам чуо да се Србија економски не исплати Војводини, тако да у том погледу немају неки императив да се не отцепе. Као што се Београд у суштини не исплати Србији.

zapala gora,

A da nije možda problem u našim donžuanskim sposobnostima, tj. nismo u stanju smuvati dovoljno dobru pičku?

ja ne znam o cemu vi pricate, Srbi su 80% stanovnistva u Vojvodini, ziv sam dokaz :P

Џими

Ја сам чуо да се Србија економски не исплати Војводини, тако да у том погледу немају неки императив да се не отцепе. Као што се Београд у суштини не исплати Србији.

Ni kevi ni ćaletu se ne isplati da drži decu na gajbi pa ih ipak drži. Nije sve u novcu, bar ne bi trebalo da bude

Слобода за Војводину!!! Доле Београд!!!

A da nije možda problem u našim donžuanskim sposobnostima, tj. nismo u stanju smuvati dovoljno dobru pičku?

Vrlo dobro druže jovičići. Vlast je onakva kakvu zaslužujemo. To sam negde čuo, ali i smatram da nem se dešava sve po zasluzi... Sad što neko štrči a puši zbog većine, jbg, bolje je i to nego se stopiti.

Реално гледано има назнака сепаратизма и међу народом. Сад, београђане нико не готиви, и то је чињеница, али колико посто војвођана гласа за Чанка?

пун ми курац тих сепаратистичких прича!

Ja sam autonomaš i Čanak je moj duhovni vođa!

милице не прди лолололол

Добро ти си за формирање будисавског кантона, ми причамо о Војводини.