Prijava

Ja sam oduvek maštala da budem Šokica, ili Mađarica ili Rusinka ili tako ta neka pičoka manjiska.

Kad bi se Vojvodina odvojila od hamelja za par godina bi bila razvijena kao Bavarska.

Nisam za Čanka, ne volim te fizički izdeformisane ljude, ali mislim da su naše njive dota ranile gladna južna usta.

Милице, који ти је више са Русинима?

Ova milica kao da je szivela sZto godina... Sve Szna jebote :)
JA MSILIM DA SI TI JEDAN VELIKI mađar

ali mislim da su naše njive dota ranile gladna južna usta.

Обратити пажЉу на ово ''наше''. :)
О томе ти причам, Царо.

Kad bi se Vojvodina odvojila od hamelja za par godina bi bila razvijena kao Bavarska.

Ха-ха, да, сигурно. Отишло би све за Нови Сад, као и што сад одлази, само још више... али добро, остало би ваљда и осталима нешто, пошто би ипак били мањи него сад...

ahhaha, ali nije meni država kriva, nego vlast, a mnogo je lakše smeniti vlast nego otcepiti se od matične zemlje. Uostalom, nije mi problem da imam manje kako bi neko imao bilo šta.

Хаха види Царе што је овладао мађарским с тим СЗ... ;)

Ništa što decentralizacija ne može da reši.

Džimi, htela sam da napišem moje njive, al reko' zvučaću nadmeno kao ti :)

LoL, ova tema bi mogla da poprimi poljoprivredni karakter...

a da ja tebe pitam KATIJA, lako je tebi da sadiš žitarice, najmanje rada i truda tu ide, što ti lepo ne uzgajaš neku višegodišnju kulturu ili proizvodiš u zasticenom prostoru pa tako stvoris vredniji kapital i izveseš nešto...

nego ste hektare i hektare te naše ravnice uzeli od seljaka neznalica i sada kukate... realno, pšenicom može svaki idijot da se bavi :)

EDIT: Kladim ste da ste politički struktuirani lolololo

dovoljno da izvozimo zito u srbiju,za par godina kupicemo i bavarsku =]

Džimi, htela sam da napišem moje njive, al reko' zvučaću nadmeno kao ti :)

Окле мени њиве? :)

Onaj peder KOnzum - Idea Todorić kako već, kupio jako puno zemlje u Vojvodini...

Fat Christmas

Onaj peder KOnzum - Idea Todorić kako već, kupio jako puno zemlje u Vojvodini...

E to jeste bedak

Onaj peder KOnzum - Idea Todorić kako već, kupio jako puno zemlje u Vojvodini...

Ивица? Је, шире се Хрвати, нису ни они луди...

Kupil Štark jebem ih usta.

Ima fekalno načinjenom motkom da ga najurimo, samo da se malo dovedemo u red i ove žute najurimo.

Caro, prvo ne uzgajamo pšenicu, nego soju. Pšenica se ič ne isplati, a soja, ako imaš silose, pa je sačuvaš, dostigne cenu i do 42 din/kg, što je 2.5 više od cene koštanja.
Drugo, stotine i stotine hektara nismo oteli. Sve je to uredno plaćeno, katastarski zavedeno :) Godinama sticano, nešto od pradede, nešto u miraz i tako to.

Treće, sejemo ono što nam treba. Na koje višegodišnje kulture misliš?
Mi se bavimo i stočarstvom, pa ratarsku proizvodnju delom prilagodimo i stočnom fondu koji imamo.

A imaš i svinje :) O pa svaka čast. A jel bi mogli da vidimo ? :)))

Ne znam, sve bi ja vama to oduzeo i podelio sirotinji, VI kapitalsiti ste najgori!