Prijava

Tako da generalno gledano od odcepljenja ne bi trebalo ništa da bude... bar ove godine. Obzirom da je opšte poznato da su beograđani i ovi iz srmčice krivi za prošlu rodnu godinu jer su pišali i srali u našim oranicama mislim da i ne bi bilo toliko loshe da se odcijepimo.

JA TANJIRAČIM

Jeste, srem je ionako svinjarski a vinski jebeš kada imamo Čelarevo i APatin. Banat je pičkin dim.

BAČKA RULEZ

СРЕМ, БАНАТ И БАЧКА, ТРИ СРЦА ЈУНАЧКА!

http://www.youtube.com/watch?v=eZU7B3jeqyg

Ja sam ozbiljno za separaciju. Šta kurac, i treba da se raspadnemo kad se bahatimo. Nisam baš za Čanka, tukao mi je profesoricu sociologije, čovek je psiho, ali ako pričamo o nekom ekonomskom interesu, treba da se otcepimo, jer nam je lakše uterati nego objasniti.
Ovako, manjine u Vojvodini, kojih ima grdilo, imaju veća prava od svih, povlađuje im se da se ne bi bunili, a resursi piče dole. Niđe veze sa srbija srbima, ne moš dete u zabavište upisati, jer se prvo upisuju mađarska deca da se mađari ne bi bunili. Više ti se u srbiji isplati da budeš tretiran kao manjina.

Akkor nem szar, akkor várj már évek óta, és mi néz kivered fasz. E NEM élt JEBAT Bánság

Tehát aki Cacak be ezt a Tabán Lolo

Tehát aki Cacak be ezt a Tabán Lolo

Ja sam ozbiljno za separaciju. Šta kurac, i treba da se raspadnemo kad se bahatimo. Nisam baš za Čanka, tukao mi je profesoricu sociologije, čovek je psiho, ali ako pričamo o nekom ekonomskom interesu, treba da se otcepimo, jer nam je lakše uterati nego objasniti.
Ovako, manjine u Vojvodini, kojih ima grdilo, imaju veća prava od svih, povlađuje im se da se ne bi bunili, a resursi piče dole. Niđe veze sa srbija srbima, ne moš dete u zabavište upisati, jer se prvo upisuju mađarska deca da se mađari ne bi bunili. Više ti se u srbiji isplati da budeš tretiran kao manjina.

Ајде објасни ми, како је у економском интересу војводине да се отцепи? Та ствар са мањинама, нема везе са отцепљењем, него са подршком мађара влади, и тако даље.. Уосталом, када би се отцепили, шта би онда било са мађарима, нестали би? Мислим не видим поенту приче за мађаре?

Царо, тени хоги пробал ирни магиарул. Нем еренек семит. Ха акт зеретне чак терјезтени аз елкепцелест, а наци ешмек, лололо...

Iszkolabo szeretlek SZamhainy. hotz kilisyz magyszog PICKAROSZ in ANUSZ LOLOLOLO

Pa, kontam kad bismo se otcepili, mađari bi uzeli stvar u svoje ruke :D
A i ono, dosta su se množili među sobom, da bi očuvali porodično imanje, ovako će njihov novac biti bezbedan i neće rađati retarde.

JA MAĐARIZUJEM

Ne znam, sve te manjine se drže ko šiptari, oću reći sestru bi svoju karali samo da im njiva ostane. No generalno nisu tolko loši osim kada se nadju u grupi lololololo

Е људи, па овима јужније је још горе. Они би требали први да се цепају. Али јбг, неће да продају буљу за паре. А и немају Мађаре.

ЈУГ, ЈУГ, ЈАВИ СЕ!!!

Ja sam iz Srema i dokle god su tu ovi dođoši, Dalmoši, Slavonci, Bosanci itd. Ne idemo mi nikud. Da nema izbeglica već bi nam Mađari sudbinu krojili. Jebeš pare, ako ću ja kao Srbin da se otcepim od rođene zemlje.

To Самхаине, управо, они брате никада сепаратизам нису поменули.

Oni to rade suptilnije. Pogotovo Mađari.

To su priče i zastrašivanje mase kojim su vam napunili glave. Realno, država vam ništa nije pružila i obezbedila da bi joj vratili ljubavlju. I to što je nekada bilo sveto su prodali, izdali, svako moralisanje i takva vrsta patriotizma je prazna priča i odvraćanje naroda od pravog problema :)