Prijava

Nema kod nas separatista, nismo hteli da se družimo s njima pa su otišli...

Oćedu da se o`cepe oni koji ne znadedu ko im je tata, a ko mama, jebem im i tatu i mamu. Nemadu šamse, osim da se jebedu među sobom pa se razmnožu.

па ако намештају изборе, шта је један мали референдум? :)

Ja dok nisam došla na Vukajliju ja sam mislila da u životu ne bi' izašla na taj referendum. Međutim kako provodim sve više vremena s nakvim Beosrbima poriv za cjepidlačenjem je sve veći. Jebi ga, jest mi post više za temu Moram nekom da se izjadam ali šta ću, tako je.

Micika, nemoj u Mađarsku!

Šanzamm

Micika, nemoj u Mađarsku!

ја сам већ тамо, моје село ти је мађарска у малом :))

Треба ово схватити озбиљно, посебно што је писао Мирослав Илић.

И објавио Слободни Делвидек, појам озбиљности на нету. А и шире.

Него,

Ми, доле потписани грађани Аутономне Покрајине Војводине...

Где се може наћи тај списак потписаних? Мрзи ме да читам шта наклапа Ilics úr.

Dođe nama mađarština glave. Treba to smirivati na vreme. Tako se i car Dušan jebavao, pa vidite gde smo sada.

Autonomaši znajte, u Madžara velika je kara. Neće vam pomoći slovenačka godišnja proizvodnja Nivee i vazelina. Samo se vi zajebavajte ali se neće Gedžo više daviti u Savi da bi vas skidao sa ugarskog kurca. Ostaćete na njemu zauvek.

Војводина је срце Србије, срце Србије!

Autonomaši znajte, u Madžara velika je kara. Neće vam pomoći slovenačka godišnja proizvodnja Nivee i vazelina. Samo se vi zajebavajte ali se neće Gedžo više daviti u Savi da bi vas skidao sa ugarskog kurca. Ostaćete na njemu zauvek.

Nikad ne bi glasao za separatizam al mi ekstremno idu na kurac ovakvi maloumni komentari kao veljiki srbin poučava nas neuke vojvođane da nie lepo što smo separatisti.Imam neodoljivu želju da pljunem u monitor al je nov pa se suzdržavam.

Мени је интересантно то да се као Војвођани изјањавају само Срби. Мађари су Мађари, Хрвати Хрвати, Црногорцу су Црногорци (чак и они милогорци који ко покемони на 10 дина доживе метаморфозу) Немци су и даље Немци, само Срби мењају преврћу изврћу, само је нама у Војводини небитна национална припадност...

Nikad ne bi glasao za separatizam al mi ekstremno idu na kurac ovakvi maloumni komentari kao veljiki srbin poučava nas neuke vojvođane da nie lepo što smo separatisti.Imam neodoljivu želju da pljunem u monitor al je nov pa se suzdržavam.

Pa ovako ti Vojvođanine što si lepo vaspitan, nisi malouman i što bi da pljuneš u monitor. Želim da ti kažem da je u mojoj familiji od 11 muških glava ostala samo jedna 1946. g. Ovih deset nesrećmika se zagubilo na Kolubari, forsiranju Save, Albaniji, Sremu i najposle sremskom frontu, a da su lale onda "mirno sedele doma i mazale lebac svinjskom mašću". Prvo malo knjigu u šake da se obnovi istorija pa onda autonomašenje. A ako oćete da idete, pa idite ko vas drži. Ili bi vi još malo da natežete Srbiju da vas podmićuje da se, ne daj bože, ne bi otcepili. Idite i pišite kako vam je.

Iz tvog prvog posta vidim stvarno lepe manire,izvini što ne znam istoriju tvoje familije valjda mi nećeš uzeti za zlo o veljiki srbine

Србија до Бечеја!

Ае, не ложите се. Овакви "текстови" и служе да би се дизале тензије и ширила мржња. Већ виђен рецепт. Напишеш острашћен чланак (који нема много везе с мозгом, иначе (по обичају)), сачекаш да пар "лала" без много историјског знања почну да мисле да преко Саве и Дунава сви одреда само чекају да отму "наше новце", одреагује емотивно и оптужи све "геџе", после чега већи број ових са друге стране почне да мисли да СВИ у Војводини по цео дан размишљају о аутономији и пљују по њима, пошто само такве и примете, па крену да вређају СВЕ Војвођане; што даље мобилише још већи број мителојропљана у бацању хејта на СВЕ "србијанце", што опет увећава број оних који узвраћају, и тако даље. Хране се међусобно, и расту, док не достигну критичну масу.
А Ilicsu и компанији остаје да седе са стране и гледају како њихова грудва снега расте сама од себе.
Не будите толике тоолине.

у праву си, кад год причам о овој теми са млађим генерацијама, сви су задојени овим говнима о сепаратизму. данас ми другарица на овај линк каже „па не знам, не бих баш да се одвојимо, али војводина јесте крава музара“ :) ид у курац, како да не.

Бојим се да те нисам разумео. А и да ти мене ниси разумела :)

Dokle više o Vojvodini, ljudi?

Докле год неко буде имао користи од те приче.