Separatizam u Vojvodini - stvarnost ili obmana

  1. ne znam koji je meni kurac,gledam miting uzivo.moram napolje malo da se izduvam.taman malo da se svadjam sa mojim drugom urbanih demokratom.

  2. mene interesuje koliko se ljudi okupilo

  3. Kaže ova novinarka počela kiša pa se razilazili i pre kraja
    Stvarno smo mi vojvođani pičke kad nas kiša otera u borbi protiv separatizma lolo

  4. а немојмо се одвајат, ех кад се сјетим каква је наша Југ'ца била их... војводина може хранит цијелу Европу , тако су у могућности.

  5. pouka dana

    Kad voliš Kosovo onda si patriota. Kad voliš Vojvodinu onda si separatista

  6. војводина може хранит цијелу Европу , тако су у могућности.

    E, to je srž problema, što svaki srbenda ovu priču širi. Ako već može, zašto to ne radi? Ajde zemlja plodna, ali klima katastrofa. Surove zime, kratko proleće, posle ili jake suše ili poplave, pa sve stalno propada. Tačnije bi bilo reći ''možda može da rani pola Evrope, ali uz doooobrano ulaganje u poljoprivredu i sistem navodnjavanja, i ako svi malo mrdnu dupe od ponavljanja te priče, a možda ni tad''.

  7. Pa ne može smorka kad srbi jedu ko pola jevrope!!!

  8. А неб' могла умојој кући на'ранит, то кад посадим насто, па кад кренем сјећи хлеба и посебне, их...Јешници моји.

  9. Pa ne može smorka kad srbi jedu ko pola jevrope!!!

    Jebem im ja mater alavu. Šta oni oće, dimaju za sva tri kvalitetna obroka svaki dan, i plus meso više od jednom u deset dana? Murš, šta onda političari da jedu?

    Kad voliš Kosovo onda si patriota. Kad voliš Vojvodinu onda si separatista

    +9001

  10. Warner von Latinsche

    pouka dana
    Kad voliš Kosovo onda si patriota. Kad voliš Vojvodinu onda si separatista

    Зависи... Кад волиш Војводину к'о Албанац Косово, онда си сепаратиста. хњо хњо

  11. VOVODINA SE NE VOLI VOJVODINA SE VOLE

  12. Зашто би ико волио Војводину... тамо нема манастира и огњишта.

  13. Ima Fruška Gora, baš je onako fruška... lolololo

  14. А шта има вјезе, нек се они отцијепе, ми из РС ћемо се припојит' и мирна Бачка... капирате, БАЧКА хехе.

  15. E, da, isto tako ne razumem foru, kada kažeš Vojvodina umesto severna Srbija, oma te svi ovde šta se separatišeš, a oni svi redom govore Šumadija, a ne centralna Srbija, zapadna, ili taj i taj okrug i tako to. lolololo

    А шта има вјезе, нек се они отцијепе, ми из РС ћемо се припојит' и мирна Бачка... капирате, БАЧКА хехе.

    HAHAHHAHAHAHHAHAHAH!

  16. E, da, isto tako ne razumem foru, kada kažeš Vojvodina umesto severna Srbija, oma te svi ovde šta se separatišeš, a oni svi redom govore Šumadija, a ne centralna Srbija, zapadna, ili taj i taj okrug i tako to. lolololo

    ZABRANITI DA SE REGIJON ZOVE AKO NEMA SRBIJA U IMENU!!!!11

  17. Ко каже северна Србија? Никад чуо. лололо

  18. А не вјерујем да може Војводина почет' неке сепаратистичке тенденције. Па чиме ће нас напаст' , кобасицама?

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.