Separatizam u Vojvodini - stvarnost ili obmana

  1. Pre neki dan na faksu nešto ja pričala u kafiću i sad nešto sam spominjala prevoz u Vojvodini, i uleteo neki lik u razgovoru i kaže, što ne kažeš severna Srbija, a? I stao tu nešto da priča o separatizmima i tim forama. Ima toga još, zanimljiva smo mi nacija....

    ZABRANITI DA SE REGIJON ZOVE AKO NEMA SRBIJA U IMENU!!!!11

    NEBESKA SRBIJA!!!

  2. @Запата
    Послаће гладне Мађаре да нас поједу!

  3. Srbi su govna, to je sve velikosrpski hegemonizam. Vojvodina je drevna zemlja i imala je svoju državu još u 4. veku posle Krista. A srpski jezik je samo varijacija starovojvođanskog. DI SU NAŠI NOVCI! DOLE ĆIRILICA! A VIVA A VIVA A VIVA VOJVODINA! PRS I KAŽIPRS! KO u VOJVODINI DIGNE TURSKI SRPSKI ILI BILO KOJI BARJAK SEM VOJVOĐANSKOG OSTAĆE I BEZ BARJAKA I BEZ RUKE! Uf al sam se napalijo.

  4. Pa kud baš sad da se digne ova buka, kada treba da potpišemo neki ortački dil sa Tačijem?

  5. А не вјерујем да може Војводина почет' неке сепаратистичке тенденције. Па чиме ће нас напаст' , кобасицама?

    Samo nas ti izazivaj, ima da pored kobasica uvedemo i šnenokle, pa ćeš ti da vidiš!!!!1111

  6. Јаб реко' да се Војвођанска војна стратегија базира натоме да нас преједу крвав'цом и крофнама и да нас гађају цвергланима на спавању хехе.

  7. ZABRANITI DA SE REGIJON ZOVE AKO NEMA SRBIJA U IMENU!!!!11

    Е зајебанцију на страну, ал Војводина је стварно прелепо име. Да ја називам покрајину назвао бих је Војводина, и био бих војвода.

  8. Enjemi, ti da ćutiš, SRBINE IZ BEJOGRADA! Jesi belog tena za tri Vojvođana, ali NEMAŠ TI MESTO MEĐ' ODABRANIM NEBESKIM NARODOM 2!!!!111

  9. А не вјерујем да може Војводина почет' неке сепаратистичке тенденције. Па чиме ће нас напаст' , кобасицама?

    JAŠTA I IMA S PLODNU ZEMLJU DA VAS GAĐAMO

  10. Pa kud baš sad da se digne ova buka, kada treba da potpišemo neki ortački dil sa Tačijem?

    Таман запушиш једну рупу курцем, отвори се друга. Кад смо незасите мале глупе курве.

  11. Srbi su govna, to je sve velikosrpski hegemonizam. Vojvodina je drevna zemlja i imala je svoju državu još u 4. veku posle Krista. A srpski jezik je samo varijacija starovojvođanskog. DI SU NAŠI NOVCI! DOLE ĆIRILICA! A VIVA A VIVA A VIVA VOJVODINA! PRS I KAŽIPRS! KO u VOJVODINI DIGNE TURSKI SRPSKI ILI BILO KOJI BARJAK SEM VOJVOĐANSKOG OSTAĆE I BEZ BARJAKA I BEZ RUKE! Uf al sam se napalijo.

    Е, је л' се ради већ на стварању војвођанске нације? Је л' постоје тако неке лобање, које намећу такве сличне приче? Баш ме занима. хехе

  12. А људи само вам име каже чијај то земља... ВОЈВОД- ИНА. Од Војводе. Који је тренутно спријечен владат' њом. Из знасе вјећ којих разлога.

  13. Јаб реко' да се Војвођанска војна стратегија базира натоме да нас преједу крвав'цом и крофнама и да нас гађају цвергланима на спавању хехе.

    Pa nije teško međeda prejesti i naterati ga da zadrema. hihi lolololo

  14. Е зајебанцију на страну, ал Војводина је стварно прелепо име. Да ја називам покрајину назвао бих је Војводина, и био бих војвода.

    То, бре! Војводу на чело Војводине!

    http://www.banjaluka-info.com/images/stories/vijesti/seselj.jpg

  15. Enjemi, ti da ćutiš, SRBINE IZ BEJOGRADA! Jesi belog tena za tri Vojvođana, ali NEMAŠ TI MESTO MEĐ' ODABRANIM NEBESKIM NARODOM 2!!!!111

    Пих, па Београд је наш, Хрватски град...

    Е, је л' се ради већ на стварању војвођанске нације? Је л' постоје тако неке лобање, које намећу такве сличне приче? Баш ме занима. хехе

    Па ево ја крено, шта ми фали?

  16. VRATIĆE SE NAMA VOJVODA 30 OKTOBRA PA ĆEMO SE ODVOJITI ŠEKI PREDSEDNIČE

  17. Е, је л' се ради већ на стварању војвођанске нације? Је л' постоје тако неке лобање, које намећу такве сличне приче? Баш ме занима. хехе

    Ima tog sranja, znam kad je drugova majka sebe označila kao Vojvođanku na popisu, pa i njega stavila jer nije bio tu. On se baš naljutio. Ali da ima takvih lobanja, ima i uvek će biti.

  18. Ххаха.. Боли те уво, Енеми, бићеш отац нације. Ретко ко има ту част.

  19. Pa nije teško međeda prejesti i naterati ga da zadrema. hihi lolololo

    Mene kad prejedu ja raširim ruke preko naslona troseda ka soko sivi, spustim malo dupe i značajno podignem jednu obrvu na gospođu, levu. Obrvu, ne gospođu...