Prijava

Neću! Poštujem neistomišljenike!

Poštujem i prestajem srati.
Svi kenjaju, pa što ne bih i ja?
Ali, iza porodice, Srbiju najviše volim. Jebiga. Takav sam.
laku noć dječaci.

Drugi kenjaju, ti razmazuješ. Ima tu razlike.

U jebote Musssashe otkrio si toplu vodu, zamisli doveli su ljude iz čitave Srbije na protest. Svaka jebena stranka u ovoj državi na taj način nadrkava broj okupljenih ljudi da bi kasnije mogli da se kurče kako ih je bilo boga pitaj koliko desetina hiljada.

Kad se budem jednom opaso dinamitom i zagrlio reaktor ima svi da se pokenjaju. Olololo

(mislim ovo olololo, zbog Bia i Cia, znam da me čitate i ovde, neću dignem reaktor u vazduh, to se samo tako kaže)

PPs: Ako ste dokoni lupite mi neki plus vi iz Bia-e

Ma ja ne mogu da vjerujem. Jednostavno mi nije jasno koje smo mi ovce za šišanje. Pa greota je ne biti političar i krasti i bogatiti se na račun ovako glupe stoke. To je grijeh.

Dođoše, videše, popušiše, popišaše, dobiše sendviče i odoše...

Jebote ko da ih je neki radnički sindikat poslao na piknik.

фора је што и ови који су против протеста иду у други екстрем. сепаратизам је параван, а позадина је да се сруши пајтић, што тотално подржавам.

Kako meni niko nije rekao za sendviče?! Al dobro, to je ionako bilo u Bačkoj, Srem je miran. Mi nećemo da se odvajamo.

NE SERI MILICE GOVNO RADIKALSKO

jes vala Dube, što bi se vi odvajali kad vam je ovako lijepo :)

Jes, Bruse, s ove strane Dunava ljepši pogled :D

MI ĆEMO POVUĆI MILICU NA NAŠU SEPARATISTIČKU STRANU KAD ČUJE DA OĆEMO VOJVODU ZA PREDSEDNIKA VOJVODINE

Pravda za Srem!

A ja sam bez zajebavanja i dalje u nedoumici jel Kosovo oko srbije il srce srbije

bubreg i jetra Dušane...

око србије хахаха
а не озбиљно, не ложите се, треба да се руши пајтић хомосексуалац

Više dođe ko papuča, izuješ pa obuješ i tako.