Prijava

Мене фасцинира како 30 сома људи није имало ништа паметније да ради у сред радног дана.... Посао, фамилија, неки хоби, клабинг?

mylyca
сепаратизам је параван, а позадина је да се сруши пајтић, што тотално подржавам.

Ако је ово тачно, онда сам за трунку променио мишљење о том протесту у позитивном смислу (исти су курац сви, ал' дукатлија и дебели ме више нервирају).... Кења ми се кад чујем - БЕОГРАДЕ, ЗАШТО СИ НЕПРАВЕДАН ДЕЦХКО?! Исто смарање као и о отцепљењу Војводине.... Бесмислености и једно и друго, нити Београд краде, нити се ми желимо отцепити (отцепљење хоће неки мизеран проценат, углавном полтрони дебелог да би овај могао више да краде)....

Slažem se Diperu a još je tužnije da se ljudi primaju na tu priču šatro separatizma što ne raspišu referendum o otcepljenju vojvodina pa kad se pokaže da je taj broj krajnje mizeran da završe sa tom pričom.Meni je najtužnije što ljudi dole tripuju da mi svi ovde glasamo za Čanka.Nisam verovo ljudima da ih pitaju za čanka kad odu u Srbiju dok sam nisam imao isto iskustvo.

Ljudi ne znaju, ali može da se raspiše referendum, ali da se ne poštuje njegov rezultat. I kad se vidi da separatizam podržava fazon soma mađari i par budala, onda je to to.

Strani plaćenik, Hrvat, Madjar, Šipac, Vuk Branković, separatista, izdajnik, antihrist, ateist, agnostik, nevernik, gej, peder izražava svoju naklonost prema prepodobnom Miroviću, predvodniku svetlog skupa... http://www.youtube.com/watch?v=_U20o5NGuXg&feature=youtu.be

Šta se ovde zapravo desilo???

Ali

DOLE VOJVODINA

Pa maaaajku mu! Šta bi to trebalo da znači?

Pa maaaajku mu! Šta bi to trebalo da znači?

Stvarni bih i ja volela da mi objasne.

Pa maaaajku mu! Šta bi to trebalo da znači?

Uglavnom da ljudi koji su pisali transparent nemaju veze ni ZA šta su ni PROTIV čega su... Samo su došli da pojedu popiju i vide sveta.

Ovo je sve već toliko puta viđeno da ljudima sa mozgom tera suze na oči.

1. Ljudi su jako bedni.
2. Bednim ljudima je svejedno.
3. Glasački listići se kupuju od bednih ljudi, za bedne pare.
4. Referendum može da uspe.
Trend kupovanja glasova iz RS se preneo na ove poslednje izbore. Za 2000 dinara su kupovali 5 glasačkih listića. Da stvar bude jeziva, pare su uzeli na kredit od RVB.

Шта, ''нормално'' размишљање је стрпати изманипулисаним крезавцима и њиховој џиберској деци паре у џеп диду у НС и да се деру ''доле Војводина''? Не разумем, зашто све мора да се гледа црно- бело?

nigde nisam pomenuo da je to normalan model ponasanja.isti kurac,samo su na suprotnim stranama.glupi ko kurac i jedni,a bome i drugi.ako zelis da se razlikujes mozes da budes sa obradovicem i da srbujes i seres,a mozes i da gotivis canka i da budes urbana pedercina.ovo su 2 modela ponasanja.ima ih vise.najlakse je biti kreten i tako biti drugaciji od drugih(samo i sebe ubedis da si pametniji od drugih.ne razumeju oni zato sto su glupi).ne daj boze nekim pozitivnim primerom biti drugaciji.pfff,pa za to treba vremena i vise napora,a manje ce da odjekne nego to sto si tenkre.

ne daj boze nekim pozitivnim primerom biti drugaciji.pfff,pa za to treba vremena i vise napora,a manje ce da odjekne nego to sto si tenkre

Лош глас се даље чује

Što se nas Zemunaca i Novobeograđana tiče, mi smo za odvajanje svakako jer time bi pripali Vojvodini i spasli se vas beogradskih Turaka iz ostalih krajeva grada.

TO DZONI SEPARATISTO
ZEMUN JE SRCE VOJVODINE

komentar na b92 ja se prevrnuo od smejanja svak na svoju stranu vojvodina bg užice lololo

Mi iz uzickog kraja i Zapadne Srbije sto nas tako "prozivate da smo glasni etc" mi bi prvi voleli da se vi otcepite jer u sustini nam i ne trebate ni vi ni BG, jer vi kocite nas, a ne mi vas; kad Vojvodanji protestuju s traktorima njima se daju subvencije kad se u Pozezi protestuje zbog malina izvodite zandarmeriju na nas... sram da vas bude sve vas iz BG-a i preko save

ја да питам само, јел има џамија у НС?