Prijava

hahahahahahaha braune, lose si dosao ovde, sigurno ce ti smetati moderator sa nikom Zmia xD

EDIT: Slavko to se kaze "Prodana mafia"

Hehe. Ja zivim na 16 spratu. Sad me plasi samo kad su drugi ljudi na visini. Tipa kalemegdanski bedemi. ZIV SE ISECEM kad vidim svoje drustvo tamo. Nije mi problem kad se ja penjem, ali oni, jao, Boze.. AAAAAAA

Плашим се низбрдица. Не висине, него баш низбрдица. Можда звучи чудно, али с обзиром на то колико сам трапава и колико се плашим своје трапавости, није чудно. Поготово када су улице залеђене, или кад сам на ролерима.

Желим једног дана да роним, али се плашим морких живуљки.

Плашим се и породице, нешто на фазон овога што је zavisnik рекао.

Ja se kao bivši hokejaš plašim da se okliznem i razbijem bulju, pogotovu sada kad je zima i kada je sve zaledilo. Najozbiljnije.

Inače imam neki strah od otvorenih vrata, tj. kada boravim u nekoj prostoriji, vrata od te prostorije moraju da budu zatvorena.

Pre bih rekao da je velika neprijatnost nego strah.

axxa zato i jesi bivsi...

zlocesta pufnica

Imam fobiju od glasa Cece Raznatovic.

Zar nije fobija bezrazložan strah? :)

Pa jeste, ja se plasim da ce me povrediti, a kazu ljudi da zapravo ne krvare usi kad je slusas.

Batrahofobija....od kad znam za sebe. I da iracionalno ali veoma frustrirajuce :(

ja se tripam mostova :) sto veci most noge se vise odsjeku :D

Ja se bojim da će Nole osvojiti Rolan Garos i da će njegov tajo opet da pravi sranja.

strahofobija

plasim se straha, to jes kad god bude nesto strasno ja se uplasim

Imam strah od opnokrilaca i tvrdokrilaca (muve i komarci su izuzetak).
Kada sam bio klinja, osa me je ubola dva puta za desno uvo koje je kasnije nateklo i bilo dva puta veće od levog. A stršljeni su prirodni laksativ za mene. :S

Inače, Bane je jedan zajebat lik, svi ga se boje.

Plašim se najviše leptira, što onih noćnih što onih šarenih. Jezivo mi je i sve što leti. Frka mi je da ubijem komarca rukama. Plašim se da noću idem manjim ulicama,a i sama živim u takvoj.

Nikada mi se nije desilo, ali verovatno bih umrla na mestu kada bih krenula da obujem cipelu, a unutra bubašvaba...živa!

Zato ja obavezno proverim da se nije razvio neki oblik života u njima :)

Od babaroge ispod kreveta.