Prijava

Много бих волео да тролујеш, много. Био би то изврсан трол. Али људски мозак није конструисан да може свесно произвести толики број небулоза. Си размишљала да завешташ свој мозак научницима из будућности?

Вучице, иди отвори тему Урођени страхови и немој да даш тхинкеру да постује у њој, терај га бре у цваст келерабе!

Pametan predlog. Nema te teme tako da ću da otvorim. Hvala Kuplunge. A Thinkeru i još nekima biće zabranjeno postovanje tamo.

Ахахахахаха, зеза те човек. Па где да отвараш тему урођени страхови..ахахахахха, па то има сваки човек на планети, шта би та тема представљала лололо

Следећу тему би могла да отвориш "Крвна зрнца и крвна плазма кроз призму дисања ваздуха зарад кисеоника"

Strah od smrti drugih i priželjkivanja svoje.

Вучице, иди отвори тему Урођени страхови и немој да даш тхинкеру да постује у њој, терај га бре у цваст келерабе!

Bogotac!

Ću zovem miliciju, mirni bre ! E plašim se potopa, ono da me poklopi ogroman talas...

Фобија од болести, канцерофобија. . .

msmojne, ма то ти је урођено батице. Питај Вучицу. Вероватно си у прошлом животу био паук који је преко ноћи направио мрежу у ВЦ шољи. Питај Вучицу.

Ne diraj Vučicu Tinkeru. Ako ti se raspravlja diraj mene! :D

Вучице, мислим да смо већ сви провалили да ти је то дупли.

Thinkeru jel ti toplo druže?

Ostav'te Vucicu na miru more. Imam kinofobiju-> strah od pasa.

Вучице, мислим да смо већ сви провалили да ти је то дупли.

Ipak ne

Е јеби га, требао си нешто боље да смислиш. Можеш опет да прочиташ мој задњи пост па се врати.

Interesantnog li primerka homo (hm) thinkerusa?! :P

Brale uđi curi u profil i sve će ti biti jasno. :)