Prijava

Slepi misevi me prestravljuju.

To je ta neka verzija Zlatokose u reklami za reciklazu.

Bushido
Slepi misevi me prestravljuju.

Ej, bre, kaki si ti samuraj...

Ej, bre, kaki si ti samuraj

Jbg Valdemare, tebra, i medju nama samurajima ima picaka.

Ja sam seoski čovek, medveda, vukova i tih ostalih živuljki se uopšte ne plašim, mraka uopšte, mož' da me baciš u sred najgore prašumčine-ništa. Ali vode se plašim, čim ne mogu da dotaknem dno. Kao mali nisam nigde plivao i to mi je veliki trip. Visine se plašim kad nema ograda ili tako nešto. Kad je samo litica-zajebi.

Ej, bre, šta je ovo, tema za neurotične devojčice?

istina. ne znam da li sam vec postovao, ali ne plasim se nicega, daleko od toga da me nekada nije strah, ali da se unapred neceg neosnovano bojim - ne.

плашим воде којој не видим дно. Увек мислим, шта има доле испод мене.

i ja

Бгате, ниси сконто да овде може да се едитује пост?

Hahahahahahahahahahahahahahaha

Visina i dubina, to mu malo dođe k'o povezano. Bojim se da ću živeti 100 godina.

Svaki čovek ima urođene strahove, čak i oni koje tvrde da se ničega ne boje. Tri urođena straha:
Strah od nepoznatog, strah od iznenadnog zvuka i strah od smrti (bolje reći strah od načina na koji ćeš da umreš). Nije svejedno.

ima tačnije nekih pet strahova po skali,vezanih i za potrebe,ali to je u teoriji.

Bojim se ćurke, ko klinca me jedna jurila :(

Вучице, ти имаш фобију од разумног размишљања. То што си написала нису фобије него инстиктивне радње.

ЕДИТ: ФОБИЈА- СТРАХ ОД ИЗНЕНАДНОГ ЗВУКА!

Evo nešto o strahovima, mada se ne slažem sa drugom stavkom.
http://wiki.answers.com/Q/What_are_innate_human_fears

Јеботе ја не верујем колико ти ништа, али ама баш ништа не раумишљаш бре. Па то што си гуглала и поставила ми линк су УРОЂЕНИ СТРАХОВИ КОД ЉУДИ!!

Innate значи УРОЂЕНО.

Слушај, једноставно не постоји начин да испаднеш паметна, једноставно не. Зајеби Вукајлију, форум, и иди скупљај постере Марије Шерифовић.

Вучице, ти имаш фобију од разумног размишљања.

Gluplju izjavu nisam pročitala. To što sam napisala je zato što sam tako čula a ja prenosim ono što sam čula i naravno da znam da je jedno od tih instiktivna radnja i to ona vezana za iznenadni zvuk. A svaki čovek ima strah od smrti kao i od nepoznatog. I ja se toga plašim, ali su dve fobije koje imam nadjačale ta dva straha: od ogromne prazne prostorije i dubine kojoj ne vidim dno.

Thinkeru, ja znam šta sam stavila i šta sam kucala. I na urođene strahove sam i mislila i htela sam o tome da pričam.