Prijava

Zanima me ko kakvu sliku ima u svojoj svesti o ličnosti nekog člana koga sasvim dobro poznaje, ali virtualno - ovde na Vukajliji?
Naravno, većina zna ko kako fizički izgleda, slike su se često razmenjivale, ali pitanje je kako zamišljate njegovu ličnost, osobine, navike...što bi rekli na "Pink"-u, kakav mu je personaliti? ;-)

Za početak, kako mene zamišljate? :-)

ja tebe zamishljam kao nekog malog jebacha koji ne pije alkohol

E prsta zamishljam kao nekoga ko je jako strog i smotan,i da nosi vunene charape,i da je sav dlakav axaxaxaxa

Najzanimljivije mi je da zamishljam Barracudu,i sve sto zamislim me nervira :0)kao on je neki klinac koji pisha iza zgrade kada mu je veliki red u wc-u.ima malu sobu i razne stvari za rachunar.Svira harmoniku kao dete-chudo po svadbama i od toga daje da nabudzhi komp :O)

Ma imam 120 kg i veći sam za glavu od tebe, a jedno vreme se nisam treznio godinama, to zna 90% članova...nego pitam o karakternim osobinama.:-)

Daj da vidimo ko kako koga zamišlja, majke vam!:-)

ja imam 183cm pa sta ti mislis kur o mojim karakternim osobinama,meni je zanimljivije ovako,tesko je to sa karakterom

@sevast: Sve što zamišljaš o meni je pogrešno. xD

Pa jbg...ovako ti pošaljem sliku i gotova priča.Ali fora je kakav sam u stvari kao čovek...:-)

kako kurd ima 15000 deluje mi kao neko ko uteruje strah, mnogo pametuje i strog je, kad procita neciju definiciju u 90% slucajeva kaze : "Gle koji seljak, sta li lupaju ovi ljudi...kakvih sve debila ima..." E, kurde, nema ljutnje, a i dobar ti taj nakurnjak! :)))))

ili bolje nakurdnjak :)

a za sevasta bi stvarno trebalo da se potrudim, a da ne budem banovana hahaha

ja sam taman htela da kazem kako mislim da je sevast prdavac,kad ono...183 cm :O
ali dobro.i dalje mislim da ima shiljate usi i 3 nozdrve. x)

Osetio golgotu.Aj ba da zapalimo koju???????????????????????

Kurd je najverovatnije kao i svi Vranjanci, čovek sa neverovatnim smislom za humor, ostalo je manje važno.

Okle vam to ono popularnost 1200 ko vam dade to .

:D
swed, za svaku definiciju koju napišeš, ljudi glasaju, tako stičeš popularnost. svaki pozitivan glas ti povećava popularnost za 1.
Ali nije ovo mesto za to :D
pozz, i dobrodošao:D

Kurd je osoba sa istancanim osobinama, dakle, fleksibilan, ali samo do (tacno utvrdjene) granice. Granice neukusa. :)

Sad ja, sta mislite? :)))

Neo je skoro fenomen ovde, upravo zbog neverovatne iskrenosti. On je čovek koji se ponaša onako kako se tada u tom momentu oseća i nema nikakav problem sa time kako to nekome izgleda(ili ne izgleda).

Ukratko, nije folirant! :-)

Нео је мис'им, у ствари - обавештен, иако стално тврди супротно, само то још увек не зна... Воли да банује због оптерећивања чета сликама и клиповима што значи да можда има слаб интернет, а то даље значи да није баш у могућности ни да буде нешто обавештен... :)
Кад је био мали, сигурно никад није знао о чему се прича у друштву, и пошто је увек био последњи обавештен о томе да су сва деца већ на улици, никада није био у току са тим шта се игра, да ли рата или фудбал. :)

Курд је као мали упао у буре са ракијом. Остале су трајне последице. Чак ни после дугогодишњег испитивања, није доказано на који су тачно начин повезани упадање у ракију и прво место по популарности на Вукајлији.
Наравоученије - погружујте повремено своју децу (кад их будете имали) у буриће са ракијом, можда он њих једног дана буду неки нови курди.

Zar se ne piše kurdci Marijana?