Prijava

Сурови, то можда ако си некомфориста, а овако:) Видиш бре да људу купују плазма телевизоре, кожне гарнитуре и шта ти ја зна, пичке материне, јебе се њима за духвну моћ коју би има пирамидални облик пружио, на уштрб комфора. Можда.

E tu se ne slažem s tobom. Moja je stvar da li će mi kuća biti pretrpana nameštajem ili ne. Onda se vraćamo na prvu stavku - bolje se koristi prostor.

Мене ме интересује како се стављају полице на зид куће која је у облику пирамиде. Где да држим силне књиге?

Po krevetu i stolovima ka' sav normalan svijet

Гди да спавам онда ако ми је сто заузет?

U centru piramide, u tome i jeste fora. :)

Гди да спавам онда ако ми је сто заузет?

Na podu kao sav normalan svijet

Pa ispod stola, logično!

knjige su pravljene u obliku kuce, mislim na prave uglove, ali kad bi krenuli sve da pravimo u obliku piramida, i knjige, i police, mogli bi puno knjuga oblika piramide da poslazemo na tu policu oblika piramide koja bi lepo stojala u cosku kuce oblika piramide itd

knjige su pravljene u obliku kuce

Vrh :)))))))))

sos me razume. revolucija je nužna!

knjige su pravljene u obliku kuce, mislim na prave uglove, ali kad bi krenuli sve da pravimo u obliku piramida, i knjige, i police, mogli bi puno knjuga oblika piramide da poslazemo na tu policu oblika piramide koja bi lepo stojala u cosku kuce oblika piramide itd

Ахаха! Добро је. :)

A zamislite tek tanjire, čaše .... kondome....

smatram da treba da počenmo od ovog sajta. umesto pravougaonika dajte trouglove.

Троугласти аватари?

I slovo O da više nije okruglo nego trouglasto da postane!!!

Елем, мени је професорка психологије рекла да је троугао вагинални симбол. Људи који цртају троуглове по рубовима свезака подсвесно пате за вулвом.

Ja crtam kuckove s rogovima i kvadrate... Šta sam ja? GeJ?