Prijava

Surovi to je mišljanje koje su nam masoni ubacili u vugle da je potkrovlje loše u stvari oni ne đele da mi imamo moć piramidova...

Па не верујем да "мистична моћ" пирамида произилази из њиховог пирамидалног облика,као геометријског, тако да упирамидављање кревета неће имати неку посебну функцију.

mit bastersi su prevaranti i plaćenici američke tajne službe, to bre i mala deca znaju. Njihova emisija je idealna za skrivanje iskonskih istina. Šta, oni kao bastuju nešto i mi verujemo da je to tako. Šio mi ga Đura.

Meni je i ovo glupo....
Stare priče, trta vrta...
Kakve veze ima kakvog je oblika kuća bre...

smarko, pa ako nema veze ZAŠTO je svaka oblika kvadra? Zapitaj se.

Па да, кад реално може да буде било каквог облика, Ле Корбизје је правио неке полупане куће још почетком двадесетог века, значи да није као да је технички неизводљиво било.

smarko, pa ako nema veze ZAŠTO je svaka oblika kvadra? Zapitaj se.

Зато што је тако најлакше саградити кућу? :)

Ja mislim da su to Tarabići predvideli zato sve kuće na Zlatibor i naše planine imaju onako krovove k'o piramide i još su vel'ki da bi iz svemira kad gledaju pomislili da smo opasni i da ostave srbe na miru...

Ova tema treba da se prebaci u zezanje :))

Pa zato što je tako najnormalnije...
Nekako mi ovo nije normalno recimo...

http://news.bbc.co.uk/media/images/41705000/jpg/_41705732_treehouse3.jpg

http://www.affordablehousinginstitute.org/blogs/us/Future_house_1968_small1.jpg

Kvadar je realno najkulji, najbolji...
A i imamo krovove koji imaju oblik piramide

Зато што је тако најлакше саградити кућу? :)

vidi se da si rob svakodnevice. Čoveče, lakše je nasloniti 4 trougla u piramidu nego napraviti prvo 4 zida, pa se pentrati na njih, pa praviti nekakav krov pičke materine. Zar ne?

Nema predsednik SAD-a za džabe ovalni kabiet, tako se štiti od negativnog uticaja kvadra.

Јесте, а индијанци су живели у купастим шаторима, у најлошијим условима су правили баш тај облик, зато што је најлакше.
Иначе, у симболици, квадрат представља тежину, а троугао хармонију :)

@jovičić: ja sam delimično ozbiljan što se ove teme tiče, stvarno me zanima. To što bi neki sve da prebace na difolt šaljenje, to je druga stvar.

A i imamo krovove koji imaju oblik piramide

čoveče, nemamo baš. najčešći krov je ^ ovakav :)

vidi se da si rob svakodnevice. Čoveče, lakše je nasloniti 4 trougla u piramidu nego napraviti prvo 4 zida, pa se pentrati na njih, pa praviti nekakav krov pičke materine. Zar ne?

Не.

Јесте, а индијанци су живели у купастим шаторима, у најлошијим условима су правили баш тај облик, зато што је најлакше.

Иначе, у симболици, квадрат представља тежину, а троугао хармонију :)

upravo tako. mislim da idemo u pravom smeru sa razvijanjem teme.

Није лакше никако направити кућу пирамидалног облика, од стандардног никако.

@LOL, nemoj biti neozbiljan, ti difolt planinski krovovi NISU PIRAMIDE. Piramida mora da ima minimum 3 strane. preksočio sam jer je nepormišljeno bilo sa tvoje strane ostaviti takav post :)