Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Voli Caro da umoči klitoris u piletinu, Melina fazon mlađa od njega 15 godina.

  2. Cara be like: evo ja sam ti malo mlađi od harisa wink wink

  3. A i imam ti neke zemlje u vojvodini pa bi mogla da izmjestis tamo onu vilu iz beograda kad je dobijes na sudu hehe

  4. Nije problem dajte josh par dobrih argumenata prelazim u melina team harise celavshtino

  5. Crko brko crko brko crko brko

  6. Naci ce haris i lepsu i mladju melinu

    Obj fino je to chicha resio dingospowski

  7. stas ovo desilo vishe nema polova na saitu postali smo vukajlijash a i b

    Moy kayzene doche ti agenda glave mejmune

  8. KAO DA JE NEKO ODCEKO KURAC KMEEEEEEEE

    davna su ona vremena kad je celtara mislio da je plidu cava

  9. Ima i dalje Autori koji ga prate vs Autori koji je prate

  10. haha, i onda fazon mi prsli. Pod hitno ih pustiti u kucu cveca

  11. марина абрамовић предложена за члана САНУ

  12. E pa lepo, kultura je to bajo ocekujem poduzhi veljin intervju na tu temu

  13. SANU po carinom predanju: Kulturbund, akademici i dingospovi uz kabezu i Brahmsa rešavaju pitanja kozmosa

    SANU zapravo: deretići i ćosići i ostala usahla deca komunjarskih apartčika uz ukrštenice prave memorandume o velikoj srbiji

  14. A niko od vas velikih fanova kafane i meraka ne zna da Haris nosi brke jer je rodjen sa zecijom usnom, pa su mu tu istu krpili i krije oziljak?

    Ccccc... Sakim se ja druzim...

  15. sanu davnih dana trebalo raspustiti, jer ne služi apsolutno ničemu.

  16. Jel neko od vas ikada leteo helikopterom?Ja nisam al voleo bi da to dozivim kako izgleda.

  17. Jel zna neko od iskusnijih korisnika vukajlije sta sve omogućava "snajper mod"?

  18. Između ostalog omogućava i nalaženje tačne adrese registrovanog člana preko ip

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.