Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Dvoje su se tako zaljubili

  2. sve smo mogliii miiiii da je duze trajo sat...

  3. Jbt kakav smo mi mentalni pičkojebac kad je nestanak deteta nacionalna pomama nedelju dana i još tri nedelje posle kolaju zavere, ima ovaj ember alert da maltretira samo tako (tj da se zloupotrebljava od strane belih mejmuna)

  4. America's Missing: Broadcast Emergency Response - ajd sad lepo pusite kurac

    A M B E R
    M
    B
    E
    R

  5. I kiborzi jebu vise od nas vukajlijasa.

    Eeee zivote...

  6. Došao sam samo da napljuvam srpsku kuhinju. Eto. Mislim da samo Česi i Slovaci imaju gora jela od naših. Sve sama mas' i mesište. Ako govorimo o "seljačkoj" hrani to je super, kajmak sir krompir itd. Ali generalno naš narod jede masna govna. Začini koji treba da budu zastupljeni se svode na vegetu.

  7. naš narod jede masna govna

    masna braon govna kombo sa belim lebom

  8. сланине кобаје домаћи сиреви и тако то је дојаја поготово домаће то је неприкосновено
    ово остало кувана јела су мени сасвим ОК а зачини ови нови што се убацују типа чија бија семенке шта је бре то кад смо ми то јели

  9. погледајте овај нови како се каже интефејс јел на ЈТ имате ВИДЕО на средини екрана као и увек и јебене коментаре СА ДЕСНЕ СТРАНЕ поред клипа а препоручене клипове испод ВИДЕА мајку вам јебем уништисте све што ваља

  10. Nema više izgovora da vas boli glava, niste raspoloženi itd

    https://www.menshealth.com/health/a39299463/penile-prosthesis-ipp/

    Walker’s quest to regain rock hard status is of course a familiar one in America. Erectile dysfunction affects around 30 million men in the U.S.,

    Što je oko 10% populacije tj 20% muške populacije. Znači svakom petom se ne diže, a ako isključimo decu to je vrv svakom četvrtom ako ne i jače. Tragično

  11. okad se deci ne dize kurac jbt secam se jos od drugog treceg osnovne sig a u petom se uveliko drkalo delili vhs-ovi sta sve necu procitati ovde

  12. sacam se setio neki rodjendan msm da sam bio drugi osnovne da sam nabado neku malu chudno me gledala fazon smiri se shta je to

  13. Pa kapiram da nisu anketirali pubertetlije e mali ega šiljiš

  14. a ovi kojima se ne dize kao rekli da da bajo, meni se ne dize lol utefteri to

  15. Naravno drkalo se i tada, prvo vesna pešić onda olja utisak nedelje a sada marinika falabogu

  16. ako cemo obj taj procenat je daleko veci od prikazanog (sto je i logicno), ako izuzmes decu i gomile koje lazu kako je sve ok.

  17. olja utisak nedelje

    cak se secam nekog skeca sa b92 gde je cvijanovic nesto se kao lozio na beckovicu na sred ulice fazon aaa kakva cava ova kao prolazi nesto kao prepicka je

    drugosrbijanska erektilna disfunkcija na max

  18. Nisam upucen u te erektilne disfunkcije, jel to cisto zdravstveni problem ono pretilost, problemi s prostatom ili sta vec ili moze biti od gledanja previse porlića (ono sto je proguralo no fap agendu)

  19. true erektilna - kad nemos drugi treci put

    (ko avax shto je prichao sa brazilkom sat vremena) to ga koshtalo 100 jura

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.