Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Nisam upucen u te erektilne disfunkcije

    O mladosti

    Poklanjala si al si krala

  2. jel to cisto zdravstveni problem ono pretilost, problemi s prostatom ili sta vec ili moze biti od gledanja previse porlića

    Moze i jedno i drugo, sustinski cim se ne dize ili cak ne stoji kako treba, vec se racuna kao erektilna disfunkcija, pa ti poslije gledaj jel psihicki ili fizicki problem

  3. Da se na sajtu uvede gastoz tema gde lokalci nemodz kometarishu da se ne rushi vishe taj sneshko

  4. Mislim da samo Česi i Slovaci imaju gora jela od naših.

    potvrđujem, vi srbijanci mi zgadite život svaki put kad dođem, što severnije odem to je gora hrana

  5. što severnije odem to je gora hrana

    I ne znate koliko ste u pravu, mlađahni Hezno

  6. Kakva hrana takvi i ljudi.

  7. Zato španci, italijani grci sve sama gospoda…

    Što gora hrana, to manje ganci ljudi

  8. Svi su ljudi dobri osim

  9. Jes' vala, Švabo i Englez imaju fenomenalnu hranu. O Skandinavcima i njihovim trulim haringama i da ne pričam. To prste da poližeš.

  10. A gde su najljubazniji na svetu, takva neka zemlja me zanima. Da ti se nasmeju i uljudno podignu sesir kada prolaze pored tebe. El ima tako neshto chuo sam u skandinaviji da su jako lepo vaspitani

  11. u skandinaviji pobegnu od svakog ko ima jednu crnu vlas, da ne pominjem ako ste se vratili sa čvarenja u Sutomoru nedavno. a svoj narod kuliraju. ako hoćeš da ti neko nagne šešir kad prođeš vrlo verovatno to može da se desi jedino u pakistanu ili zabiti indije

  12. igram kanter nedavno i u čatu sprdaju nekog pakistanca jer svakog oslovljava sa gospodine, mislim jeste malo čudno ali vaspitan klinac. verovatno prljav ali vaspitan.

  13. pobegnu od svakog ko ima jednu crnu vlas,

    ima tamo puno nashih nije to sad neki veliki problem, lagano samo, druga - treca generacija prihvatice njih polako samo doce to na svoje

  14. do sada shto sam izuchavao vezano za inostranstvo najvazhnije od svega jeste da ti bude bolje nego kod kuće pod jedan, pod dva da to saznaju ovi kuci. Onda je pricha zaokruzhena

  15. Primjer kretenskog opozicionog teksta:

    https://n1info.rs/biznis/urbanistkinja-beograd-na-vodi-je-vec-grad-u-gradu-sad-je-metastaza-te-ideje/

    Truje Informer, truje Happy, truje Pink, ali i ovi truju.

    Kome smeta da se neki dio Beograda gradi i razvije? Pljuju po BgH2O od samog početka, a kad se samo sjetim na šta je taj dio ličio prije...

    Jedina opravdana kritika je po meni za način kako su buldožerima uklonili odrđene objekte noću, na bezobrazno. To je afera i za to i treba da ih meze.

    Ali pljuvati i odbacivati samu ideju BgH2O, i zalagati se da je bolje da su tu ostale neke straćare, ili šta znam šta već "ekološki" to je idiotluk.

    I još se sikira za "sudbinu Beogradskog sajma", kao da je to neka oblast od velikog kulturno istorijskog značaja, a ne stare hale i generalno zapušten dio, kome ne bi smetalo da se preuredi.

    Vjerujem da halu 1 neće dirati, ona je ipak malo drugačija, posebna je, ima neki šmek, i ne bi volio ni ja da je diraju.

  16. Što bi iko trošio kifle i prašku za botove kad jovor može bona fides da to odradi iz pubke srske

  17. Druze sta te briga za beograd, em ne zivis tu em si 350km dalje

  18. Bot je onaj ko sere zato što je plaćen, a ja to fino kažem zato što mislim tako. Na N1 šta god dobro da se radi, njima ne valja.

    Jesam rekao da je Hercegovačka / Savamala afera i da ih za to treba meziti? Jesam.

    Ali ovi idu dalje od toga i prikazuju generalno svaki razvoj u negativnom svjetlu.

  19. Nek ga iskopaju i zasade krompir ako to odgovara njihovim građanima, njihov grad.

    Jebo majku razumijem ove beograđane sve više, zamisli ti kad se u odluke tvog grada petljaju građani ne samo drugog grada nego i druge zemlje, dolaze glasaju ti tu, određuju ko će biti vlast lool

    Pokusavam da zamislim sebe kako se brinem o nekim građevinskim projektima u Tuzli i ne uspjevam, boli me kurac you know

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.