Prijava

A koliko su mučeni juropljani i ameri oprani da se boje desnice ovo će oni progutati ko fliper žeton, ako ako i treba opasno je to da pobedi druga stranka, hitleri su to

kuku ako ovako bude i posle drugog kruga osta nama jovor van jevrope. bar ce jovorov profa imati lepog materijala da kmeci o nedosanjanom snu

inače kod Francuza je ovakav sistem i bio nisu ga juče izmislili

ostaje da vidimo da li ce organizovano izjebati le penovu kao i ranije, ili ce ova doci pa ce izjebati francuze kao i djordja meloni italijane, ili pak nece.

otprl to je na meniu

drugosrpski svetac fino savetuje oko rudarenja, ako ocete budete deo napredne civilizacije zapocnite sa kopanjem a ne da strane diplomate odlucuju umesto vas

https://n1info.rs/vesti/hil-na-srbima-da-odluce-o-rio-tintu-a-ne-da-im-strane-diplomate-donose-odluke/

Caro, imaš li ti kuću? Smaraš. Ko precednik. Aj, odmori malo. Promaši neku temu...

brate mozes uvek na redit ili n1 tamo me nema, ne znam gde je problena vrv sto jedete vuciceva ladna govna pod parolom pametni smo

jebo vas vucela da vas jebo

Brt, stala je kiša. ima lepih doživljaja napolju, prošetaj.

hvala dabi

šetaj > prošetaj

da mi je doživeti dan da uđem na vukajliju i prva definicija ne bude VUČIĆ LOŠ - DAJ MI PLUS
vi po čitav dan razmišljate o vučiću jbt čovek vas kara u glavu na svakom polju

henzo sns akademija cg odelenje sve jasno

Da hezno plati porez, usta ga frilenserska

da je meni doživeti da uđem na vukajliju i nema definicija, kajzen obrisao kao i postere, tačno bih se rodio.