како ћеш рецензирати рану за кера :D
Pa pise da nema stetnih sastojaka a vidim da njuska kera kesu
10kg 850dinsa ima za dva meseca da bude
Gledam u nekom pet centru neka hrana kila hrane cca 10-15e. Salama za kera skuplja nego salama za coveka
Ako ćeno počne da zavija posle jela dobra je hrana , ako počne da odvija, zovi veterinara, a ako ti se pričinjava da uzvikuje Vučiču pederu, u pravu je !
ma brt lupaju marze ovi imbecili sve precenjeno, isti brend varira cena do 40% u zavisnosti da li je brend ili no name
ako meni nije nista od svecoforske hrane sta ce keru da fali lol
Skroz ok to džakče za džukce, moji jedu to već dve godine i sve ok, mislim kad im kupim to
travnjak solidan ispao jebale mu krtice mater rana za kerove top
sledeći put uzimam onu salamu za kera da malo obradujem džukele
Јесу постали куци супермени ехехе
Постали спецназ
bio danas uzeo salamu za kera kidaju džukele koko dobro 130din kila salame, uzo i neki ruski majonez pise na njemu moskva-provansa nemodz da ne valja
Мајонез тај иде путину у sandwich
GUPOS-Cs-137-800 , idealno za Carin travnjak, ruje pravile Ladu, Zila o ovu makinu od iljadu kila, da traje...