Prijava

да је видео колико су то немоћне особе, да су као биљке, не би никога назвао дауновцем.

hahah otkud ti ovo??
netacno...
pa osobe sa daunovim sindromom mogu maltene samostalno da zive, dobro ne bas samostalno, ali su itekako pokretljivi...cak se i takmice po olimpijadama za osobe ometene u razvoju ili kako se vec kaze i bave se sportom itd

Добро, понела ме расправа, нису баш као биљке, али пре неки дан сам прошао поред дома за незбринуту децу. Једна жена је ишла са једним дететом које има Даунов синдром. Оно је језиво. На знам да ли му је мајка или васпитачица, прича му нешто, али као да прича дрвету. Не дао Бог никоме да има онакво дете.

Dobro je Pezose ne rolaj mučenika jbt, vidiš da je zapenio još više nesrećnik.

Једна жена је ишла са једним дететом које има Даунов синдром. Оно је језиво. На знам да ли му је мајка или васпитачица, прича му нешто, али као да прича дрвету. Не дао Бог никоме да има онакво дете.

On je daunovac. Koji je tvoj izgovor?

koji je kurac sa ovim reklamama sa Pidja Drobnjakom i Pekmenom...imam osecaj kao da ih ismevaju nesto, a da ovi ne kontaju

Ma navikal cura na rad, isti joj kurac radila 8 sati oko kuće ili urestoranu kad joj je tako oduvijek. I nije me briga što cujem kako oni didovi komentarisu, vide jest mali osvojio ne odmiče od ove brašne... Osjećam se ko mali Zoran kad prati jasnu kuću samo što je jasna ispala drolja, ova nije, ne da prići sebi , rosa salvahe šro se kaže, kad sam se raspitivao malo, vele ljudi dačleko si ti momak doguro, ta neće progovori usovna da bog dragi sačuva, i to mi daje snagu da nastavim.

Mrljo pusti ti to, imam ja zenu za tebe, naplacivao sam neki dug pa mi nekako i ona ostala. Napravila par gresaka u zivotu jebiga, nije imala podrsku od roditelja ni gde da ustukne kad su stvari krenule po zlu, i tako iz greske u gresku i dokurca. E, lepa, dobra , VREDNA kao vatra, nije ni matora (28 godina), nista joj nije tesko.
Mane?
Pa zvace te "BRATE" (verovatno i oca, majku i dedu tvoga) i mrzi selo i sve vezano za selo. Nije za kolebljive i neiskusne, ko ni Honda od 1100 kubika. A steta da ostane tako bezveze...

a daj jos neke podatke, fizicke i tako to i sta trazi od muskarca, i kako fizicki treba muskarac da izgleda

Metarsesetpet, vitka, smedjikasta, duga kosa, naocari, sve na mestu.

Muskarac? Ako nije u pitanju Mrljo, (ili neko ko ima taj senzibilitet Branka Copica), mora da ima preko 190 cm, da vozi SAAB kabriolet i da bude sef u filijali neke ruske banke.

Pala bi ona, ko Džanki na Grke.

daj sliku. da farbamo monitore

Daj skrinšot krompirushe

hahah otkud ti ovo??
netacno...
pa osobe sa daunovim sindromom mogu maltene samostalno da zive, dobro ne bas samostalno, ali su itekako pokretljivi...cak se i takmice po olimpijadama za osobe ometene u razvoju ili kako se vec kaze i bave se sportom itd

Aj ispricaj ono kad te je daunovac davio u hodniku neke zgrade.

аххааххаахахах

XAXAXAXAXA
A, Maikon mi je uvijek djelovao preozbiljno

10. Michael Anderson
"Who is Michael Anderson?" we hear you cry. Well, Michael Anderson was a convicted murderer who was about to meet his sweet demise by way of the electric chair. However, the guy managed to convince the jury at his appeal that the person he murdered had it coming. Either that or he payed them off. Still, there's nothing hilarious or unlucky about this asshole, so what's the deal, eh?

This is more of an ironic death to be honest. He was found sitting naked on a metal toilet, stone cold dead. How did he die? He was trying to fix a television and he electrocuted himself. The Reaper may not be perfect, but he sure is a smartass.

Read more: http://www.cracked.com/funny-6410-the-top-10-most-hilariously-unlucky-deaths/#ixzz3ClEDhVx6

4 Man Drowns in Pool During a Life Guard Association Party
In 1985, the New Orleans lifeguards threw a big party to celebrate the fact that no one had drowned in any pool during the summer season (no, really). A clean, no-drowning record! A GREAT reason to celebrate!

"Hey Mark, guess what?"
"What, Kyle?"
"You're never gonna - okay. Get this. No blood on our hands this summer."
"What? Are you kidding me? We NEED to have a party"

But when all the excessive celebrations were over, Jerome Moody was found drowned at the deep end of the department pool. Mr. Moody was not a lifeguard, but he was at a party where 4 lifeguards were on duty and another 200 off-duty lifeguards were in attendance, celebrating that an entire summer with no deaths...

,,Hrvatski pevač Toni Cetinski dobio je 16 000 evra za nastup od dva sata na ,,Danima piva“ u ZR.''
This is why we can't have nice things.

što bi toni cetinski nastupao na "danima piva", da imaju koga da gađaju limenkama?