Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Šta ti sad Lari hoćeš da kažeš?
    Da je on preplaćen, ili da si ti mizerno plaćen?
    Da li si ljubomoran na njegov keš, ili samo konstatuješ.

    I šta ti to od lepih stvari fali a da već nemaš?

  2. Cara- Antoni de Melo
    GG WP
    FF!!!

  3. a ,,Danima piva“ u ZR.''

    Izvinajvam se nisam pročitao ovo u ZR.
    Brate mili, sirotinjska opština ima keša da deli na bir festu i to 16 soma. Kakv bahatluk.

    To zapravo ide ovako, Toni uzme 5000, Precednik još 5000 a ostatak za stranku na vlasti i sns botove da klikću

  4. Zato sam i rekao. Jeb'o im pas mater. Da je u Areni il' šta već ko ih jebe. A najjače je što nije samo on dobio kintu, i Samardžić je dobio oko 10 soma npr. itd.

  5. -Новак освоји Аустралијан ОпенХрвати: МА, КО ЈОШ ГЛЕДА ТЕНИС... НЕБИТАНСПОРТ.-Новак освоји ВимблдонХрвати: МА, КО ЈОШ ГЛЕДА ТЕНИС... НЕБИТАНСПОРТ.-Новак освоји Ролан ГаросХрвати: МА, КО ЈОШ ГЛЕДА ТЕНИС... НЕБИТАНСПОРТ.-Новак освоји Ју-Ес ОпенХрвати: МА, КО ЈОШ ГЛЕДА ТЕНИС... НЕБИТАНСПОРТ.-Новак освоји милион пута мастерсе...Хрвати: МА, КО ЈОШ ГЛЕДА ТЕНИС... НЕБИТАНСПОРТ.-Чилић успе једном то да уради и то тек са 25година:Хрвати: ЈЕДАН ЈЕДИНИ, НАЈБОЉИ. ЈЕИНОВАКА, ЈЕИ РОЏЕРА! НАЈВЕЋИ УСПЕХ ИКАДАУ НАЈВАЖНИЈЕМ СПОРТУ НА СВЕТУ!!!

    ДОКЛЕ ВИШЕ ОВАКО ХРВАТИ? ЛАЈК АКО СЕ СЛАЖЕШ

  6. UVEK LAJIK ZA SRBSKOG ISUSA

  7. хаахахахаха па маму му јебем ја

  8. kontam da postoji gori način, da mu ga je zaista plasirao....a možda i jeste, pa se sad izvlači...zaigraće ponovo garantujem...

  9. ја сам мазао папир бут џолокијом у вц-у који користи пешес људи

  10. A jesi probao možda goveđi guliš?

  11. Muskarac? Ako nije u pitanju Mrljo, (ili neko ko ima taj senzibilitet Branka Copica), mora da ima preko 190 cm, da vozi SAAB kabriolet i da bude sef u filijali neke ruske banke.

    Imamo dogovor. UOSTALOM,imam 190 okruglo, nemam SAAB kabriolet, ali ima moj ćiko mogu iskati. I šef sam u filijalii banke, al domaće. S obzirom d aje i nju život gazio, dosta.

    Samo odgodi malo upoznavanje , imam turneju sa didom po vojvođanskim selima, jebeš skupljače perja, ubitačan tandem. Liječi me did svake bole.

  12. Kakva bila pita jutros?

  13. Ne znam, pustio sam da me daljina liječi, idem kod tetke Mire na tikvapitu oko podne i kontam da je tad sa mojom Jagodinkom završeno, did i tetka mira su carevi nevidjeni. Drugi sam čovjek.

  14. ЈЕБЕМ ТИ КРВ И СЛИКУ И ФОРУМ КАД НЕЋЕ ДА ОКАЧИ

    сачекајте минут, саћу, има једна слика што сам оплако па морам да поделим с људима

    EDIT: ео је
    http://i59.tinypic.com/1z5kwlv.jpg

  15. Zaista je tužno što je ovaj odgovor odabran kao "Best answer".
    Pipl are boring

  16. Što Bušido konstantno tovari Fendera? Neko kačenje od prije ili šta?

  17. Bemliga, valjda mu se sviđa.

  18. zajebavaju se, inace su njih dvojica totalno okej medjusobno, na cetu su stalno i dobri su.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.