Prijava

Јој што има параноика јеботе! Јел њему пише на челу да је Вучићев брат? И шта да је реко ко је усред оне макљаже, шта би му вриједило?

Јер:

Жандари су говна, посебан ментални склоп који нормална глава не може да схвати. Ко Терминатори јебени, којима се када угледају жртву појављује КИЛЛ КИЛЛ испред фаце.

Дал си јебено реалан, кад га је рокнуо по ребрима верујем да је одзвањало до Смедерева, јеси видео снимак уопште?

Шта је један ударац, за службу се подносе и теже жртве, верујем.

Стеване ти си брате паћеник.

Чему сад то вређање? Ел треба да испржим једну кајгану, да се три дана емотивно не опоравиш? Нема потребе да се гложимо.

Могуће је да сам утриповао, да видим оно што желим да видим... Али све се некако превише лепо поклопило.

Ел ти мо'ш веровати да од онолико пандура нико не би препозн'о премијеровог Брата? Како мо'ш да будеш толико наиван?

Допуна: Кажем Аутобусу.

Jebem li ga meni onaj mnogo dreknu i pade za nekog ko je pod adrenalinom popio udarac pendrekom. Obicno su reakcije u takvim situacijama tek posle kad se prebroje rebra...

Срета-Штета
Ел ти мо'ш веровати да од онолико пандура нико не би препозн'о премијеровог Брата? Како мо'ш да будеш толико наиван?

Што би ико требао да га препозна? Уосталом кад видиш познатог на улици изгледа сасвим другачије него на ТВ-у. И јел ти стварно мислиш да је Андреј јебени Вучић нешто познат?

Ел треба да испржим једну кајгану, да се три дана емотивно не опоравиш?

"Ахаха шоми кајгана, како сам јебено оригиналан, усро сам ти се у живот мајмуне".

оно баш не изгледа као да је намештено. јесте да може врх да легне вучићу коме се све намешта и који је једно намазано створење које уме то да искористи, али баш баш изгледа стварно, класично.

Па тачно, то што Вучић све може да окрене у своју корист не значи да је све што се дешава у читавој Србији изрежирано.

Па неко од толиког броја пандура га је сигурно некад негде вид'о уживо. Ако не виси на тевеу 24 сата к'о његов познатији буразер, не значи да је тотални анонимус. Не верујем ни да је закључан у подруму цео живот, па пуштен тек пред параду.

Opet kazem, nisu mene peglali, al sam slusao price iz prve ruke. Boli pendrek po ledjima bas puno, ali ne da te obori na zemlju. Mnogo mi je ono ko italijanski fudbaler kad ga malo pipnes po nozi.
Mislim, ne kazem da nije, ali realno jeste poprilicno teatralno...

"Ахаха шоми кајгана, како сам јебено оригиналан, усро сам ти се у живот мајмуне".

Па оно, прилично леп тренутак да те подсетим на то, пошто си као писац оних редова одлучио мене да назовеш паћеником хаха

Elem, jebala vas parada i pederi. Evo neceg da se skrenu misli

Bravo, Rabine. Radi što voliš, tim okupiraj glavu i kad god možeš, potpuno ignoriši ljude koji ti ne pašu. Sami će se ubiti jer ih niko ne vidi.
EDIT: Kad već rekoh "radi što voliš", odoh sad gledati švecke akcione dok je žena na putu...

Celtic, da ponovim

Mozda cemo najzad i ukapirati kao drustvo da se malo opustimo. Ne moras bas za sve da imas misljenje i cvrste stavove.

Najveca sreca je kad nadjes svoj mir i prestanu da te nerviraju stvari koje te ne doticu. Al da se dodje do toga treba stvarno da bude dobra situacija u stvarima koje te doticu valjda.

Ja ispekao rakiju, kruška, domaća, 22 grada.

Kod mene je sreća u nesreći da je did prestao piti pa kako smmo ja i ćaća pivopije može na biti rakije još zadugo, mada ne vjerujem da je did prestao, često ulazi u podrum i ne radi ništa samo izađe nakon nekog vremena nasmijan i sa sjajem u očim, a ne vjerujme ni da ide drkati dole.

Nisam , očiju mi, možda me malo do sinoć drži, danas kapi nisam, predrhtio sam čitav dan.A i did mi za brigu