Podijeli sa Vukajlijašima

  1. sve nesto kontam da je taj debeli gmaz postao derpe.nije mogo nadje picku,pa postao debela pedercina.

  2. drko sam i na bolje

  3. Sjetim se baš..
    Mala simpatična fina, ajlajnerom uokvirena prodavačica-pekarica što ujutru mi podaje lisnato sa sirom i kroasan s čokoladom čudno se ponaša čim me vidi. Tresu joj se ruke, a nema ni 25 leta, ispadaju kvrgava peciva, a nema Parkinsona. Ubrzano priča: "jeliučašijogurt" i "stodinara", britko, bez pauze, a kapicu joj pamučnu probija znoj.
    Šta ti je, devojcxice pekarska? Da li tvoje malo kolačarsko srce osjeća nešto?
    Razumem te, malena, ovakva naočita spodoba ne može proći neopaženo.
    Videla si go domali prst i pomislila da imaš shanse, mala, i ja to razumem.
    Razumem da ne možeš znati da je ona mala bitangica koju sinom nazivam, roknula prsten od 50 jura u rupu na lavabou, igrajući se, pa sada obezburmljen lutam noćima.
    Radi dalje, pekaritze mala, nemoj da dekica sa paperjastom skramom na ružičastoj mekanoj glavici čeka, trese se jadan, usluži ga duplom pletenicom.
    A ja moram dalje poć. Za poneti, ipak, ne bih da ti ovde remetim zhivot tvoj. :((

  4. grofe, možda je dijabetičsr, pa se trese... oće to kod pekarki.

  5. Avaj, kosmo, da je bar tako, ali nažalost ne. :(
    Selektivna je ta reakcija, moja malenkost uzrok je njen

  6. ma pao joj šećer, sve simptome si opisao...

  7. Hvala ti, draga gospodžo kosmo, što pokušavaš da me utešiš i izazoveš u meni odbrambene mehanizme.

  8. ma njoj treba uključiti pola kila glukoze odma, u komu da ne padne...

  9. da li znas go domali prst na ruci kad se vidi poziva na seks?

  10. Naredna dva dana ću jesti onda burek iz buregdžinice (u kojoj radi plećata gospodža bez afiniteta ka meni), pa ćemo videti da li će se mala pekarica kovarnuti :(

  11. http://www.tvorac-grada.com/knjige/vukkaradzic/crvenban3.html

    broj 222

    ziljave picke sa vukajlije su dosta starije nego sto se misli

  12. Zero uvaljuje bavarsku kiflu!!!

  13. zero ubjedio sina da je bacio burmu u lavabo, dobra ti je priča, dobra priča sto posto

  14. Imam običaj kad odem u goste ako nisam oprao zube odem u wc kod gosta i njegovom četkicom operem zube.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.