Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Jedino sto mi mozemo da uradimo je da se dobro prodamo. Sebe licno, svoje znanje i sposobnosti. Za dobru platu i bolju zemlji

    Ajde nek se tvoje pisanje na temi ovde zavrsi, pocece neko da te vredja.
    Ne necu da idem odavde jebeno, ocu da ovde zivim i radim a da me niko ne jebe u zdrav mozak. Jel kapiras??? Jao udario mi samar u skolskó dvoristu ispisujem se i idem u drugu skolu. Ne jebeno!!

  2. Demokratija. Sistem izmisljen u drzavi gde je oko 50 000 slobodnih zivelo na grbaci 1 milion robova.

    na koju drzavu mislis?

  3. па на грчку ваљда јбг.

  4. На Грчку, ваљда?

  5. На Стару Грчку хехе зато је и пропала!

  6. Kada narod strajkuje kapitalista gubi pare jer narod ne radi za njega. I hvata politicara za gusu da udovolji narodu. Svabo ili Svajcarac ima dobru platu, jer da nema strajkovao bi i kapitalista bi bio u gubitku. Imaju dobar put, dobru prugu, dobre skole i bolnice, jer da nemaju narod bi strajkovao "dje je nas porez", ne bi radio i kapitalista bi bio na gubitku. I tako za sve zivo. KAPITALISTI NE MOGU BEZ NARODA KOJI RADI ZA NJIH! I kapitalisti, mada zlotvori, ipak gledaju da udovolje radnicima, jer srecan radnik je produktivan radnik. Kada to shvatimo bice nam bolje. I kada to naucimo imacemo pravu demokratiju.

    jeste, svajcarska ima dobre pruge i tacne vozove zato da narod ne bi strajkovao u fabrikama cokolade, sira i satova. moze to tako da se pojednostavi, i nema nikakve veze sa kulturom, istorijom i cinjenicom da svajcarski narod ako se sakupi i zeli moze sve te "kapitaliste" da istera iz zemlje. nece, ali ima mogucnost.

  7. idite bre, sto ste odgovorili, bas me zanimalo sta ce batasale da kaze :)

  8. Та Грчка да је ваљала не би била Стара ! ;)

  9. odavno nisam video ovako jednostrano sagledavanje sveta. ja da sam "kapitalista", voleo bi da imam armiju batasaleta da radi za mene. ne bi im dao da vode nista, osim male grupice mladjih batasaleta da rmbace.

  10. Eno ga i Bushido

    BUSHIDO

    Doshao je neshto da kazhe

    DA KAZHE

    jer je tako u moguchnosti obzirom da je napokon

    O D B A N O W A N
    D
    B
    A
    N
    O
    W
    A
    N

    zato shto na sajtu treba neko drugachiji ko ume da

    W R E D J A
    R
    E
    D
    J
    A

    L O L
    O
    L

  11. Е, сад озбиљно. Мени није јасан Сале који у истом посту напише ово:

    Uostalom, Vucic je nemacki covek kao sto je bio Djindjic i on radi za korporacije. Naucili ga da spaja prste kao Angela ili Adolf, da se prenemaze i glumata kako bi poluretardirani averidz Srb zaokruzio njega na listicu. Sve sto on radi je podredjeno radnom zadatku impresioniranja averidza, jer su averidzi vecina koja glasa. A sve to u cilju uvlacenja Srbistana u 4. Rajh zvani EU. Jer niko nece da mu kamion i teretni voz cekaju na granici na pijanog Mileta carinika i da kod nas radi biznis po nekim nasim izmisljenim pravilima i proseravanjima i da ga drka Mica Ubica sistemom FT1P. Sa druge strane ga tapse po ramenu Rus kako bi zaradio na Juznom Toku, NIS-u i zeleznici od te iste EU kada njihova roba krene ovuda. Sa trece strane seik koji ima svoje dilove sa nekretninama, poljoprivredom i jos ko zna cime. Kada odradi posao za koji im treba raskinuce ugovor i sa njim i ukinuti mu emisiju. Dovesce drugog koji ce imati zadatak da pored averidza za njega glasa i neko ko ima vise od dve funkcionalne sive celije koje mu sluze da moze da glasa i da ne kenja po dvoristu.

    И ово:

    Ja ovde samo tvrdim da je bila poslovna odluka da se njena emisija skloni sa B92. Da ne bi smetala profitu. Da nije sklonjena jer je Vucic hteo, vec je gazda hteo. Da li zbog toga sto je vredjala Vucica ili ne koga boli racq.

  12. Бре, Боксере, ако причаш о блокади и цензури медија, онда не укидаш једну емисију, него целу телевизију. Каква је то цензура, ако ти укидаш једну емисију, а остаје ти гомила истих таквих на тој телевизији? Што не укине Кесића? Или "Кажипрст"?

    to je druze zato sto ako bi ukinuo celu televiziju onda bi to bilo toliko ocigledno i svi bi mogli da upiru prstom u njega...ovako moze da se manipulise, vidis i na sopstvenom primeru da si popusio pricu kako on nema veze sa ovim...''jer da je hteo da cenzurise onda bi cenzurisao sve, a ne samo njenu emisiju koju ionako ''niko'' nije gledao''

    nece ovo na dobro da se zavrsi imam osecaj... ovaj psihopata je spreman i na gradjanski rat samo da zadrzi vlast, a nazalost ima gomila ispranih mozgova koji bi ustali da daju zivot za njihovog vodju.

    koliku zelju imam da mazem onog posranka vucicevica prolivom po faci, ja ne mogu u svojoj glavi da ukapiram da je neko spreman toliko da se ponizava i srozava samo da se uvuce u neciju cmarinu, neobjasnjivo mi je to ponasanje ko da si ameba, a ne covek...

    i zasto svako ko javno progovori protiv hitlera, odma se to karakterise kao drzavni udar, strani placenici, odma se iskopa kriminalna proslost tog koji protestuje protiv diktatora itd...

    jebote ako imas imalo obraza i morala, sam ces dati ostavku kad vidis da je veliki broj naroda nezadovoljan tobom, koliki egoista trebas biti da se na sve moguce nacine boris za fotelju iako se pola stanovnistva stide sto su srbi isto kao i ti....ili je on mozda jednostavno ubedjen da ga svi vole, a da su ovi koji se bune samo saka jada...koji su strani placenici naravno

  13. i u pravu je batasale, treba kapitalistima iz inostranstva puno batasaleta u srbiji da rade za njih i da primaju platu i da budu srednja klasa i da pojednostavljuju stvari. ne treba im oni sto mogu malo dublje da vide sliku, dovesce svoje koji to rade.

    ali taj tvoj opis dovodi drzavu do kapitalisticke jeftine i proste radne snage, ne do svajcarske i nemacke.

  14. a to sto ne ukida kesica i ostale tra la la emisije, to je bas zato da bi ti i takvi kao ti mogli da kazu AHA, JEL VIDITE DA NEMA CENZURE KAD KESIC JAVNO ISMEJAVA NASEG PREMIJERA I IMITIRA GA, A NIKO GA NE DIRA!

  15. zasto bi otisla na manje gledanu tv ako joj u ugovoru ne stoji to? fora kao u fudbalu. mali imas visok ugovor a nisi toliko dobar. hoces da ti smanjimo platu a da igras prvu postavu ili ces da ostanes do kraja ugovora ali da treniras u 12 sati nocu i da ne vidis teren. molim lepo.

  16. Hahaha Caro jbt prema tebi osećam onaj nivo praznine i ništavila koji osetim kad izdrkam na patuljke.

    EDIT: Prvih desetak sekundi nakon svršotine

  17. jeste, svajcarska ima dobre pruge i tacne vozove zato da narod ne bi strajkovao u fabrikama cokolade, sira i satova. moze to tako da se pojednostavi, i nema nikakve veze sa kulturom, istorijom i cinjenicom da svajcarski narod ako se sakupi i zeli moze sve te "kapitaliste" da istera iz zemlje. nece, ali ima mogucnost.

    Pa to ti i pricam jeboteled! MOZE i kapitalisti su toga svesni. Zato im i titraju.

    Ajde nek se tvoje pisanje na temi ovde zavrsi, pocece neko da te vredja.
    Ne necu da idem odavde jebeno, ocu da ovde zivim i radim a da me niko ne jebe u zdrav mozak. Jel kapiras??? Jao udario mi samar u skolskó dvoristu ispisujem se i idem u drugu skolu. Ne jebeno!!

    I ne treba da ides jbt. OVDE da radis za dobru platu. Dobar radnik sa dobrim znanjem ce uvek dobro biti placen. To sto srBski bizMismeni to ne shvataju je problem koji ce nestati za par godina, o tom periodu u Srbiji ti pricam. Kada im EU i druge strane firme prebace radna mesta ovde i daju vece plate ljudima kako bi privukli sto kvalitetniji kadar. Plate koje su nama do jaja, ali nize nego kod njih. Jbt ja sam radio za US Steel kao programer i imao manju platu od averidz srpske dzukele ciji je jedini posao bio da zaduzuje ljude sluzbenim mobilnim telefonima i opravlja te telefone. I jos imao opsesivno-kompulsivni poremecaj da preskace linije izmedju betonskih ploca i neparne stepenike, a sto je nesposobni idiot da ne spominjem. Jer su NASE dzukele u fabrici tako namestile, Amer rekao okej kada ste idioti, evo vam igrajte se. Pa sam slao CV u strane firme kada sam naucio posao i "prodao" se za skoro 3 puta vecu platu za isto radno mesto sa istim obavezama. Jer nasa sindikalna bagra nije odlucivala o plati. I svi smo u firmi za nase uslove do jaja placeni. Pa mi svake godine povecaju platu samo da ne odem, jer im trebam jbt. Da me ne preotme druga firma. Da drze mene im je jeftinije i lakse nego da zaposle novog kome ce trebati bar 6 meseci da udje u posao. Kako bre ne kapirate, pobogu ljudi?

  18. Sale masis poentu. Kad sam vec ostao ocu npr da gledam utisak nedelje koji ce trajati dokle god je profitabilan a ne dok se nekome ne digne kurac da ga suptilno gurne pod tepih.

  19. Ne nije cenzura. Sarapa, Dare i Mare, Utisak, promena programske šeme b92 itd. To nije cenzura već blokada.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.