
Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“
Danas · 06. Novembar 2008.
Ne kaže se korporativno prase, nego IT oink, oink!!!!
@bata sale, ne vidim gdje sam upoređivao epl sa nečim, ja sam samo rekao da je pokido, kao što jeste, poy
SMANJILI SMO JAVNI DUG
http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/589702/Jacanje-vrednosti-evra-smanjice-Srbiji-javni-dug
Apple je samo s jabukom!!!!
Našla sam Tibora!
https://www.youtube.com/watch?v=k7xpCp7pTvw
Našla sam Tibora!
честитам, пошто он тебе није
иако је ишао у црну гору...
иако ти је слао поруке и рекао да се јавиш...
ех...
Vesnam, zašto si ga tražila?
EDIT: Mislim na Tibora.
@bata sale, ne vidim gdje sam upoređivao epl sa nečim, ja sam samo rekao da je pokido, kao što jeste, poy
Brate razumem ja to, al ne moz da pokida ako su samo sklopili uredjaj od tehnologije koja vec postoji i jos ima manje opcija i mogucnosti nego nesto staro 6-7 godina, a vamo se deru "revolucija". I daunovci dobijaju epilepticne napade od srece i kampuju 5 dana ispred radnje da kupe. Pokido je sto se reklame tice , to stoji.
To isto kao kad bi Svabe iz folcike krknuli masinu od Tesle S u golfa, turili mu lepe spojlere i gomilu ekrana i lampica na komandnu tablu i drali se "revolucija".
Nijesam ga našla ustvari, nego sam naišla na njega. :)
EDIT: Tibora.
On nije Mađar, mati mu je dala mađarsko ime. A Hrvat je.
Vesnam-cipela joj tesnam
Vazduh kod mene miriše na nacepana drva, ne znam kakvo je stanje kod vas. Jugoistok Beograda.
Rasni je
https://static.kupindoslike.com/kesa-BLOK-broj-5-iz-80-ih_slika_O_27168281.jpg
јесам једини који је носио и патике за физичко у овоме?
ja nosio sve leptijebem, od patika do knjiga, siromašan otac beše siromašna moja mati
To isto kao kad bi Svabe iz folcike krknuli masinu od Tesle S u golfa, turili mu lepe spojlere i gomilu ekrana i lampica na komandnu tablu i drali se "revolucija".
http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aYwOzDV_700b.jpg SELL ME THIS PEN
https://backinthecityblog.files.wordpress.com/2013/02/6308bc25ace53cd4525df8b042c4bb16_400x1000.gif
^хахахахха
скочко, није што сам сиротиња него што сам стока јебига јебало ми се да будем уредан