Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Uskoro dominacija američkog tržišta. Sad kad vidiš novine kad krenu da pišu kako je to veliki uspeh i da od toga zavisi izlazak iz krize.

  2. Сутрашњи Курир: "Србија до Токија... почевши од Смокија"

  3. opa!
    Jeftiniji kod nas :D

  4. It's now official - Japanci su definitivno najveci debili na svetu, bez dostojne konkurencije.

  5. Onaj debeli slijep?

  6. Дошло време овца да се шиша. Јеби га, нисам још од марта, априла...

  7. Видео на форуму Крстарице:

    ja cesto vozim pijana i do sada nisam nikog udarila autom
    vodim racuna kada sam bas mortus pijana... tada ne vozim brze od 80-90 km/sat

  8. Krompire, veruj mi, to ti je kod nas jako bezbedno. :)

  9. Увек сам потајно мислио да је Коељо шупак од писца, негде у рангу многих који скрљају књигу за месец дана и имају кинте да је објаве у огромном тиражу, а читаоци то гутају као Бог зна какво епско дело. Рећи за такву књигу да је будалаштина је исто што и рећи да је Хендрикс гитариста у рангу са Липовачом.
    Да се оградим, нећу сад да кажем за Коеља да не ваља, али ја га једноставно видим као мало крупнијег у тој маси писаца који ничу као печурке после кише, без обзира што он доста дуго пише.
    Могу и ја бити такав, па се посрати по Буковском кад објавим своју књигу, али то је само мој идиотизам и нарцисоидност.

  10. http://vukajlija.com/recnik/autori/20653
    Pogledajte pod poslednja aktivnost. Definitivno će biti smak sveta.

  11. hahhahahaah moćno! :D

  12. Не бих да пропадне моје просеравање са претходне стране:

    Увек сам потајно мислио да је Коељо шупак од писца, негде у рангу многих који скрљају књигу за месец дана и имају кинте да је објаве у огромном тиражу, а читаоци то гутају као Бог зна какво епско дело. Рећи за такву књигу да је будалаштина је исто што и рећи да је Хендрикс гитариста у рангу са Липовачом.
    Да се оградим, нећу сад да кажем за Коеља да не ваља, али ја га једноставно видим као мало крупнијег у тој маси писаца који ничу као печурке после кише, без обзира што он доста дуго пише.
    Могу и ја бити такав, па се посрати по Буковском кад објавим своју књигу, али то је само мој идиотизам и нарцисоидност.

  13. primjetio jos neko da je urrad objavio nesto na forumu? prvi put da to vidim :)

  14. Krompir, jesi našao onu pjesmu? :D

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.