Podijeli sa Vukajlijašima

  1. jel može moja mama da dođe da radi, prošle godine su je isterali sa posla zbog problema sa alkoholom pa sad samo sedi kući nagojila se 25 kila

  2. ja bih se javila ali nisam "mlađa ž. osoba"

  3. Сам жемско бре, радио бих ту, обрија' бих се и ставио перику, ш'о има везе :)

  4. mladja podrazumeva ispod 50 godina!

    tako da Nano, moze...:)

    SMare, ja bik, drage volje al seljaci oce zemsko da ih sluzi i zemsko da im cuva decu...

  5. Смарко је шимејл.

  6. Поћера' бих их ја кад би ме виђели са пирсингом и минђушом, помислили би да сам неки сулудник, а они не знају да сам ја памети ка та њихова ђеца да бих се најрадије увалио са њима да се играм :Д

  7. vako, posao je povremeni, ja javim rodjendan je tad i tad od toliko i toliko...

    ta neka dodje, odradi rodjus, 2 ili 3 sata, uzme soma dinara i ode...

    jos jednom ponavljam, mladja zenska osoba podrazumeva ispod 50 godina mladosti...

  8. ajde bre, niko nece da radi, ni povremeno....

    lenstine!

  9. Неће нико јебо их отац. Могу да питам комшиницу, радила је као конобарица/аниматорка у кафићу једном овде у крају, а и лепа је, сисата... али није вукајлијашица... можда ти то не одговара? А и има неког дечка главоњу, вози голфа четворку буџеног...

  10. pitaj....ako ti stojis iza nje...:)

    tj. iza njenog rada...

  11. e da, nubovi ako imate neki PS2 da jos sljaka rado bi ga kupijo...za pristojnu cenu...

  12. Радо бих стајао... Раније смо се дружили свакодневно, жал ме сад хвата... Питаћу је колико сутра, ал морамо ја и ти да се правимо да се знамо дуги низ година, да испадне да јој баш ја чиним услугу. :))

    Имам и сони, ал мање-више му отказао ласер, па пуштам игре буразеру преко екстерног хард-диска. Ако ти одговара то, можемо да се договоримо.

    ЕДИТ: Не треба ти овакав сони ипак, цимање је. Да сам неки преварант, сад бих покушавао да ти га увалим, ал нисам.

  13. Kvačilo daj soni meni, prodaću ga javiu lolo

  14. mojne to sa crknuti laser...ima to za 2 soma da se nadje...

    treba da sljaka...

    ima i to na net al kontam bolje da ga uzmem od nekog koga znam...:))

  15. meni radjardova komsinica dosta 2-3 sata 3x put nedeljeno. dajem vise!
    1199 dinara!
    Radjarde, moze i tvoja simbolicna ugradnja, pivo-2, a a a?

    edit: dajem 1199 nebitno dal je 5 minuta ili 9.

  16. i da, pitaj komsinicu obavezno...

    ako joj miljakovac nije daleko...

  17. E, Javio, ja bih mogla :) Samo ne mogu do kraja avgusta, posle mislim da ću moći... Je l' vikendom ili bude i radnim danima?

  18. TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

    Nezaboravka!...

    vikendom i radnim danima...kako kad....

  19. i treba mi za septembar....

  20. ako joj miljakovac nije daleko...

    Нек је вози овај њен главоња, за боље и није.

    Миле, превагнула је твоја цена, ал се бојим да ћеш батине да добијеш, а и ја...

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.