Podijeli sa Vukajlijašima

  1. AAA JEBOTE SKEČ TOLIKO SMEŠAN DA PUCA I LINK OD SMEHA PA NEMOGU DA OKAČIM
    KAPIRATE... PUCA.... OD SMEHA.... AHAHAHAHAHAHAH

  2. AHAHAHAHAHAHAHAN

  3. Ova Ružica je na nivou volvoksa, čim joj je ovaj idiot legenda. Hoću da vidim na tv jak, brutalan humor, koji nekoga vrijeđa, inače nije humor!

  4. oćeš nešto jako, uvredljivo,
    e pa evo ti
    JEDAN PREJAKI VIC AHAHAHA ALA LIK CEPA NEPRESTAJE
    http://www.tarzanija.com/wp-content/uploads/2015/04/k5rvr.jpg
    ružica apruvs

  5. a oćete još jedan skeč

  6. pogledao sam film klip malopre. haos, ne mogu dodjem sebi. gledao sam ga i kad je izasao ali tak sad kapiram koliko je ono bilo propalo vreme kad sam ja isao u srednju

  7. pogledao sam film klip malopre. haos, ne mogu dodjem sebi. gledao sam ga i kad je izasao ali tak sad kapiram koliko je ono bilo propalo vreme kad sam ja isao u srednju

    Što si druže trošio vreme na to?

  8. Iskreno, hteo sam da vidim marlonov kurac (no homo) i usporedim sa svojim. Skoro isti, moj je mozda kraci i deblji za santim

  9. tako je zak verze svojevremeno krijumcario alkhol svojim klijentima koji su bili u zatvoru

  10. #5 није баш практичан, једино ако мораш да прођеш само једну краткотрајну препреку. И депилација гратис.

  11. da imam platu 500e trebalo bi mi malo više od 7 godina da zaradim ibrahimovićevu dnevnicu

  12. sta studiras ti capoone

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.