Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Da si u svojem poslu na nivou Ibre u fudbalu ne bi + on uskoro zavrsava karijeru a ti bi mogao da furas jos 20 godina.

  2. menadžment tj kada diplomiram ću da budem menadžer

  3. Kapune, jel to privatni faks, ne daj bože?

  4. jeste ugledni privatni fakultet

  5. Juče je pala devojka sa bajsa, mislio sam da je svaku kost polomila. Na neki čudan način sam bio moralno kriv.

  6. Kako? Reci mi. Interesuje me.

  7. lol kapune i ja sam menadžer al' na sirotinjskom državnom. Još reci da si Singidunum i svaka ti dala.

  8. Nemam kočnice na bajsu, pa se devojka istripovala da ćemo se sudariti, pošto sam se spuštao niz neko brdo. Mada sam skrenuo sa staze na vreme, ona je iz nepoznatih razloga zakočila, obrnula guvernalu i preletela.

  9. Pa jesi joj prišao i pokušao da pomogneš? Eventualno kroz priču ugovoriš sex.
    Nadam se da nisi pobjegao sa lica mjesta.

  10. Je l' beogradski Singi ili novosadski?

  11. Toliko je bogat da ide na oba.

  12. nisam na singi
    tj bio sam prošle god ali mi bilo teško pa sam upisao drugo nešto

  13. džaba ti kad si siromašan u dusxi

  14. rušiš tu snješka, što nismo zezali hladnog krompira :///

  15. šalim se bre na fonu sam inf sistemi

  16. Hahahahah sta uradi borusis jebote

  17. oblakmatori
    Juče je pala devojka sa bajsa, mislio sam da je svaku kost polomila. Na neki čudan način sam bio moralno kriv.

    Mani se krivice, jel išta bilo biciklu?

  18. Stao sam. Dobra je mala, tetovirana na obe podlaktice i iznad desne dojke, ima nekih 18-19 godina maksimum. Išao je i dečko nekih 20 metara iza nje, pa se i on ubrzo priključio. Ako ništa, mogu reći da padaju dobre trebe na mene.. xe xe

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.