Podijeli sa Vukajlijašima

  1. https://youtu.be/xlxVqQR3Spw
    Kontam, ima vas dosta koji niste gledali...
    Rendomovi djelovi sabijaju bash kume
    I) 02:38
    II) 11:42
    III) 21:10

  2. Неће ми се дићи од овог бетла месец дана, као ни од коментара на YT испод.

  3. @Comi_PG

    Random jebe kako repuje brate ali ovi akapela betlovi smaraju teško jer se bukvalno pretvore u roastove. Znam mu brata inače, taj je baš genijalac momak IQ zilion.

    Mada starije JJ Okočine stvari mi se više sviđaju od ovih novijih... naročito matre, a i nekako su bili spontaniji sa rimama. Možda jer je sve to nekako bilo zanimljivije uz onu lošiju produkciju.. nemam pojma, i dalje su kul ali kapiraš što oću da rečem

  4. Juce sam doziveo blam nacuko sam se ko letva i bacio peglu ispred kafica u sred bela dana.Jebote zivote sudbino sta i sam radim vise neznam.

  5. ne daj se prijatelju, zapamti da profesor uvek cuti za vreme kontrolnog, tako i tebe nas Gospod testira

  6. Joooojm meni, vratio se atomski miš. Jesi li pokvario kuću i roditelje, pa sad došao i nas da sjebeš, a?

  7. O čoveku najviše govori to da li pere ruke pre ili posle pišanja.

  8. Interesantno kako je pismen, to je na ceni kod manijaka.

  9. Bruse ovo je pisao Petar Pan Pezos i misli na Mylycu sa sajta XD

  10. Kakve veze ima ko je pisao, pismen je čovek, ja to izuzetno cenim kod ljudi. Jebe se meni za sadržaj ili smisao poruke :)

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.