Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Super sto postoji citav niz zakona koji te sprecavaju da budes neka sudska vlast. Ti bi silovatelje oslobadjao zbog gramatike.

  2. To ja nikad nisam pominjao, da se ja pitam na snazi bi bio Dušanov zakonik, jednostavno cenim ljude koji su pismeni. Zatvor nema nikakve veze s tim :)

  3. Sudija Bruce:

    Okrivljeni jeste zapalio komsiluk, pobio pola sela i na kraju sodomizovao stado ovaca, ali vidite kako lepo stavlja apostrofe.

  4. AHAHAHAHAHAHAAHHAAH: "Dajte čoveku diplomu da se slika pa ga bacite konj'ma na repove"

  5. Jebena je ta gramatika doduse. Ja sam na primer tek pre par godina skapirao da ide razmak posle zareza, tacke i slicno iako sam bio sasvim dobar djak u svoje vreme. Ne znam kako mi to niko nije rekao, skrenuo paznju, barem na poslu ili slicno...

  6. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

  7. Ne znam kako mi to niko nije rekao, skrenuo paznju, barem na poslu ili slicno...

    Zato što se to uči na časovima korespondencije, u normalnim školama niko se ne seti da ti pomene jer se smatra normalnim u pisanju.

  8. Zarez ispred "jer" Bruki, zavisni veznik koji spaja zavisnu recenicu sa glavnom. :P

  9. Bato Sale, reč ili sintagma u vokativu se odvaja zapetama od ostatka rečenice.

  10. Care kako prodje sa onim italijanskim, jel valjao prevod?

  11. Ma da, trebalo mi je samo da uhvatim smisao teksta, tako da hvala još jednom.

  12. E samo da ti kažem da nikada nisam učio italijanski, nego sam preveo preko gugl translejta ono i kopipejstovao ti u PVT.

  13. Znam, zato što sam i ja pre nego što sam te pitao kucao to na istom mestu.

  14. Aahaahahahah kakav brat na slagalici, KO-ČE-NJE.

  15. Povlačim reč, dasa je ometen izgleda.

  16. ČČČČČČČČČČ 40

  17. сад хтедох да напишем... јеботе ладно су га пустили у квиз који курац јебем им мајку

  18. a zbunio se momak, trema ga progutala
    strah

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.