Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Ma briga te oblakmatori bitno da ti u svojoj glavi znas ko si i koliko vredis

  2. Ма АС су јадници невиђени, ја не разумем колико докон мораш бити да чиниш/ствараш организовано друштво атеиста

  3. A nisam ruku na srce, napisao najveštiji post, bilo bi normalnije da sam mesto krštenja naveo molitvu, i pokušao sam im kasnije objasniti kako je to razgovor kroz koji upoznajemo sebe. Mada su kriminalno zatvoreni za druge stvari. I uopšte verujem, kako sujeverje ima više veze sa stereotipima, nego religijom.

  4. Brate, mi sa vukajlije najbolje poznajemo tvoje vrline, ne razumem zasto nastavljas sa preispitivanjem i zalom za ostavljanjem boljeg utiska pred nekim ateistima srbije na facebook.con uradio si sta si uradio i sad zaboravi na to secam se u zivotu i ja sam tako stalno patio kakav sam vazduh ostavio iza sebe u prostoriji a kasnije sam verovao da je to odraz cisto moje unutrasnje nesigurnosti sta ce neko misliti o meni i sta mi pricaju iza ledja

  5. Brate, mi sa vukajlije najbolje poznajemo tvoje vrline, ne razumem zasto nastavljas sa preispitivanjem i zalom za ostavljanjem boljeg utiska pred nekim ateistima srbije na facebook.con uradio si sta si uradio i sad zaboravi na to secam se u zivotu i ja sam tako stalno patio kakav sam vazduh ostavio iza sebe u prostoriji a kasnije sam verovao da je to odraz cisto moje unutrasnje nesigurnosti sta ce neko misliti o meni i sta mi pricaju iza ledja

    hvala brate.

  6. Običan kondom je dugačak blizu 18cm. U 8. razredu su svi pričali "ja kad navučem kondom odmotam ga do kraja" jbt koje masne laži prodajemo dok ne napunimo 20

  7. brt banovali me ateisti
    stručno me ugasili

  8. Ateisticka Inkvizicija Srbije.

    Kenjaju po religiji, a ponasaju se isto kao crkva.

    Eeeeee...

  9. Prosečan član ateista glasa za LDP.

  10. Тебра, ја једном нешто оном дебелом Стојадиновићу рекао у спрдњи пре 4- 5 година, а он мени ''ОЋЕШ ДА ТЕ БАНУЈЕМ А?'' и ту ми је постало јасно какав је недозрели лик у питању, ништа другачији него адолесцентни навијач. Једноставно, нису отворени за неку ширу дискусију осим ако нису ивичасти мимови о злој цркви ехехехехехе држ ми стомак

  11. kada će tvoj teror prestati

  12. Тебра, ја једном нешто оном дебелом Стојадиновићу рекао у спрдњи пре 4- 5 година, а он мени ''ОЋЕШ ДА ТЕ БАНУЈЕМ А?'' и ту ми је постало јасно какав је недозрели лик у питању, ништа другачији него адолесцентни навијач. Једноставно, нису отворени за неку ширу дискусију осим ако нису ивичасти мимови о злој цркви ехехехехехе држ ми стомак

    Svako od njih se loži da je Karlin, u tome je frka. Kada god dođe do ozbiljnije diskusije, okače klip o Karlinu i religiji. E sada, jeste da izuzetno poštujem percepciju tog čoveka, ali jebote, ne znači da i sami dele njegov um.

  13. Običan kondom je dugačak blizu 18cm. U 8. razredu su svi pričali "ja kad navučem kondom odmotam ga do kraja" jbt koje masne laži prodajemo dok ne napunimo 20

    Možda je kupio Romed, oni su i kratki i tesni.

  14. Običan kondom je dugačak blizu 18cm. U 8. razredu su svi pričali "ja kad navučem kondom odmotam ga do kraja" jbt koje masne laži prodajemo dok ne napunimo 20

    Ja kad navučem kondom, ostane mi još za pun kurac.

  15. PROSEČNA SRBENDA

    Ma briga te oblakmatori bitno da ti u svojoj glavi znas ko si i koliko vredis

    Brate, mi sa vukajlije najbolje poznajemo tvoje vrline, ne razumem zasto nastavljas sa preispitivanjem i zalom za ostavljanjem boljeg utiska pred nekim ateistima srbije na facebook.con uradio si sta si uradio i sad zaboravi na to secam se u zivotu i ja sam tako stalno patio kakav sam vazduh ostavio iza sebe u prostoriji a kasnije sam verovao da je to odraz cisto moje unutrasnje nesigurnosti sta ce neko misliti o meni i sta mi pricaju iza ledja

    e ovo je za mene parada komentara koji je tačno na pola puta između podjebavanja i davanja kvalitetnih životnih lekcija, svaka čast, prosečna srbenda, iako si musliman

    Oblak, brate, moraš pod hitno naći neki hobi ili napraviti neki generalni petogodišnji plan.

    Predlažem neko fino zanatstvo gde možeš spojiti lepo i korisno: gipsani radovi, keramika, stolarija.

  16. Imam hobi, imam i trogodišnji plan.

  17. Radj kako ide fantazi xD

  18. E, onda si na pravom putu i nemam zamerki, autor Oblak.

    Dio, sad mi žao što nisam napravio kršten tim na početku. Pazi, mene fudbal ne interesuje ni najmanje, a postalo mi jasno što se ložite na to gowno. Odlična igra. Ima ovaj brat u ligi što ima gori skor od mene, njemu treba čestitati.

  19. I ne može da se kupi nov igrač, jebiga.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.