Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Solidne podijele na forumu

  2. Može da se kupi al ne može stalno, pitaj na temi šta te interesuje, i već vidim novu ložaru za premijer ligu haha.

    Do jaja je igrica, samo što nekad više navijaš da tvoj igrač da gol/asistira nego što gledaš tekmu jbg.

  3. Banovan rasnilo? E pa hvala vam. Konačno u pičku materinu.
    A ako pojedete govna i opet ga odbanujete uz Kajzenovu sugestiju, da se terate u kurac. I predočite mu da mu neće sajt crći ukoliko nema nekih koji će da istovaraju kubike govana svakog dana. Privići ćemo se. Ne sumnjam, biće teško bez rasnila, ali potrudićemo se.

  4. I je l' rasnilo neki rod s brusom dalekobilo?

  5. ponavlja greške, vređanje edit: ipak trajni. ne možeš da mi pretiš da ćeš da mi ubiješ dete. poznaješ ljude koji mene lično poznaju, ne mogu ovo da ne shvatim ozbiljno. preterao si.

    нема му сад повратка макар кукао кајзену до судњег дана, задовољан сам

  6. Ok što je banovan, stvarno je preterao, može li samo da se demistifikuje priča oko odavanja njegovog identiteta u RL?

  7. под одавањем идентитета расни сматра то пто му је бохор поменуо име (Растко, које му притом стоји и у дуплом) и локацију

  8. I prezime je pomenuto...

  9. Brt ja ni ne znam odakle je tačno, jebu ga ovi po temi kladionice da je sa Pala xaxaxxaxaxa

  10. Е јбг, једино ако је едит пао

  11. Budući vlasnik sajta

    HAHAHAHAHAHAHAHA

  12. Iju izlete mi identitet jebemti

  13. Sad će neko da mu ukrade tek izvađenu ličnu kartu AHHAHAHHAH

  14. prof, to prezime većina nas zna obzirom da je više puta pomenuto da mu je bruce prezimenjak, a većina zna kako se preziva bruce i to su situacije koje rasnom nisu smetale.

  15. Pa odakle meni onda prezime jebemti? :)
    Možda je pseto napisao, da, moguće da je on. Izvini, ti si započeo to s otkrivanjem identiteta, pa sam pomeš'o.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.