Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Pa videli smo one dekijeve slike na temi koju ste vukajlijasicu jebali ako na to mislis boh. Mada deky je to, cenim da ima još neke

  2. Te slike su sprdnja, provereno.

  3. jel tacno da su od te dzoplinke sise bas debele

  4. Bilo je pitanje kad ce mali da pukne, psovao ga je i jebao ko je stigo. Mnogo stariji i namazaniji bi izgubili zivce pre ili kasnije.

  5. http://vukajlija.com/forum/teme/20068-podijeli-sa-vukajlijasima?strana=2164#post_3528208

    Ko god misli da ima bolje od sestara zna gde mi je pvt.

    Džopinkine sise debele baš su. Bradavice prečnika cevi za kanalizaciju ako sećam dobro se. Mereno šublerom.

  6. Hteo sam da ponudim jednu sestru za džoplinku ali komentar autora flipsa me je malo uzdrmao u toj nameri

  7. Tačno je izijem, trebalo bi da se link sa džoplinkinim sisama nazove "hubatka", da se ljudi ne isprepadaju.

    Imala bradavice k'o glava kleja tompsona xDD

  8. На једној од слика Џоплинка има шљиву испод ока.

  9. Hahaha dukka kolike su, moraju da se šalju u winzipu pa posle raspakuješ, treba ti komp ko za rudarenje bitkoina u pm.

  10. Jebem te živote, čitam na dve strane kako seirite što je klinac od 18 godina trajnovan. Do jaja, daj da proglasimo taj dan za državni praznik.

  11. На једној од слика Џоплинка има шљиву испод ока.

    ahahahahaha

  12. Gonzo daj slike nekih golih košarkašica iz vaših privatnih novinarskih izvora, mani se rasnija

  13. Slike đilasa i sestara dabović na gomili ako imaš

  14. Lako je tebi gonzo, malo malo pa te nema godinu dana.

  15. Stvarno gonzo ne budi pička, u informatoru moraš da se potpišeš, ovde možeš kao "anonimni izvor" da okačiš recimo fajl ivanaspanovicguza.jpg

  16. Nedamvamništa,čuvamsvezasebe.

  17. ONDA MRS SA SAJTA PICKO!

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.