Podijeli sa Vukajlijašima

  1. дариаклишинапрепоне.јпег, извор: Душко Кораћ

  2. Гонзо дај слике раздрљеног Луке Митровића како насрће на Дабовићку

  3. Gonzo je u fazonu JELENA ISIMBAJEVA TA KRALJICA SPORTA PA O NJOJ BI PUŠKIN PISAO EH

  4. gonzo dajte slike golubova dude ivkovica kako imaju seks sa zenom

  5. Aj stvarno daj neke insajderske stvari što si takav :(

  6. Hahaha idite bre u kurac jebem vas blesave, odakle mi takve stvari, pa ne radim ja u Skandalu i Kuriru.

    gonzo dajte slike golubova dude ivkovica kako imaju seks sa zenom

    Doduše ovo posedujem, ali čuvam kao oči u glavi.

  7. E jebote, stvarno mašiš u pm, navija za Zvezdu i radi u informeru (slučajnost nebi reko), umesto da navijaš za paću, radiš u kuriru, i štancuješ dulou dokazni materijal pri suočavanju sa ćokijem u stisku nedelje.

  8. Gonzo ko je ubio pevačicu? Priča se da Informer zna?!

  9. Odakle znam Boh ko je ubio tu ženu, a govna iz Informera zaista ne bih želeo da komentarišem. Smradovi koj izbog tiraža i pažnje nude lovu za informaciju o ubici, a zabole ih savršeno kurac za ubicu. Jebo ih Vučić koji ih je i napravio,

  10. jebeni golubovi dude ivkovica koji imaju seks sa zenom

  11. Jankela, fala ti, idem da dovršim nekoliko bogougodnih obaveza, a onda ću da se sklonim negdje sa svojim najmilijima i molim za spas od zlih sila koje nas obavijaju sa svih strana. SRBIJA SE PRAŠITI NEĆE!!!!

  12. Kada rece bogougodno, mater im jebem, popovi opet zapeli da Teslu prebace u crkvu. A odbili da ga sahrane onomad samo zato sto je bio kremiran, pa nije bilo bogougodno skrnaviti ostatakoh zemnijeh covjekah bozjego.

  13. koja smo mi sirotinja kad se oko praha jednog jedinog naučnika peglamo godinama

  14. дај неке историјске митбастере царе да прекратимо ово спарно јунско поподне

  15. Избациш почетно б и бројеве на таблици и добијеш шта је заправо возач.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.