Podijeli sa Vukajlijašima

  1. У јеботе, који трансфер ме ухватио док сам гледао.

  2. Da, taj čovek je premijer ove države. Jeeeeeeeeeeebooooooooooteeeeeeeeeeeeeeee. Daj meći ovo i na transfer blama, života ti. Čoveče...

  3. Говна је забрањено качити по форуму

  4. Онда је тема ФК Партизан септичка јама ОПААААААААААА

  5. Коштуница, индид. :)

  6. HAHAHAHAHAHA
    Raka, jedan veoma dobar lik!

  7. Naprijed Zlotvori Naprijed :)

  8. Ja bih ovo uradio kod mene u domu zdravlja, sa sve pacijentima i doktorima unutra.

  9. Dobra ona Mašina keva...

  10. http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2012&mm=09&dd=04&nav_category=640&nav_id=640131

    dnosi Srbije i Kosova u sklopu miroljubivog razvoja moraju završiti, kako mi to vidimo, uzajamnim priznavanjem

    Pazi sad kad mi priznamo kosovo al kosovo neće da prizna nas lolo

  11. Хтео сам да отварам посебну тему, али мрзи ме, па ево да са вама поделим пар занимљивих сајтова када је у питању програмирање, рад у програмима за обраду слике, видеа...

    Ево прво ове заједнице, коју је отворио мој другар у сарадњи са неким људима из региона, посебно занимљиве ставке су блог и туторијали у коме можете наћи пун курац, (да се тако мудро изразим) ствари које ће вам помоћи у стварима које сам навео у уводу.

    Ово су видео канали мог другара, на оба има много занимљивих туторијала како направити неке ствари у "Photoshop-u", "After Efects-u"...Па ако вас занимају ове ствари лупите му субскрајб избациваће често клипове.
    Ја сам све ово писао како би ако неком у ком случају треба помоћ око ових ствари помогао и како бих мало промовисао рад другара :).

  12. То што сам 1341 пут написао СТВАРИ нема везе.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.