Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Jooj, buba mi je uletjela u neonku i sad je slušam kako umire. Smori više

  2. http://www.youtube.com/watch?v=eVBPGZEVRH0

    Omiljena scena iz moje omiljene TV serije koja je još i nemačka, pa još ima veze i sa ratom...obično su sve američke i ne sme nikakvog nasilja u njima da bude da bih ja to mogao da gledam. :-)

    "Das Boot" i čuveno "ALAAARM!!!" na 0:23. :-)

  3. 2.30€ je 0.40cl domaćeg lagera na točenje, pa sve do 5.80€ za pintu Kilkenija ili Ginisa... :-)

  4. Nije more mnogo, da vidiš cene po ŠveCkoj, da padneš na dupe. Jeftinije u Benelux-u da se drogiraš, nego tamo da piješ pivo. :-)

    Mislim da su im cene više nego duple, možda i trostruke za poneke stvari po kafanama...

  5. Курде, где живиш ти?

  6. Ali zato se pukneš horsom, i država ti obezbedi hranu i smeštaj. :)

  7. Кул. Којим језиком се служиш тамо? Познато ми је да имају три службена.

  8. Jeste...tri su. Luksemburški, francuski i nemački...a svi pričaju engleski, flamanski, a i portugalski(ima strašno mnogo Portugalaca gastosa). Ja sam englesko-francuska varijanta.

    Ama ovde ne razgovaramo međusobno, ovde se sporazumevamo. :-))

  9. А чекај, на ком језику је национална телевизија, новине, школе...?

  10. Na sva tri....ne tripuju se ovde toliko k'o kod nas sa identitetom, pa ne paze mnogo na to.

    Imaš malo dnevnik na nemačkom, pa na luksemburškom, pa onda na francuskom...novine izađu pola-pola, jedna strana francuski, a sledeća nemački. :-)

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.