Prijava

Ne znam Lab. Loše si čuvao devojku jbg šta da ti kažem. Mene moja nikad ne bi ostavila zbog arapina a nisam bogat. Pogotovo što nemam braću

malo je drugacije kad si u gradu, nemam ja slobodu kao ti da vezem devojku za gredu ili da je zakljucam u supu, cak ne smem ni da je bijem..

Ovo je mogao biti solidan šuk da ne znam kako izgleda lik koji piše iza tvog nika i kako piše da ne može vezati devojku i ne sme da je bije.

A znaš da neću sad da lepim ovuda tvoju sliku ko Šomi23 i Dekidonjacrtaaod a legla bi nije da nije

ne stvarno ne smem vise, dobio sam nekoliko opomena od policije..

I u kom gradu živiš kad pešačš 12 kilometara do druga na kafu? Sećam se tog posta da si se žalio nekome

thilmo misli da mene nervira to sa slikom a mene ustvari nervira svetlana koja zna da brise kad neko spemuje sa slikama a moje nece da brise misli da mene to nervira ustvari me nervira nepravda.a oni samo ispadaju triperi i nista vise

"Na jednom od omiljenih sajtova za duhovite, vukajlija.com, stanoviti „Ludi Cak" nedavno je napisao: Ultra, to je TV kanal za degenerisanje dece. Jedino što valja na njemu je emisija o automobilizmu „Top gir" koju vode Džeremi Klarkson, Ričard Hemond i Džejms Mej, trojica najvećih likova i hejtera na britanskoj televiziji posle Sajmona Kauela. Takođe, tu je i njihov „tamed racing driver" - The Stig..."

ja sam iz beograda a drug mi zivi preko jednog brda niz autoput

Lab znaš kako, ja tebe gotivim možeš me smatrati za prijatelja. Sad ću ti reći jedno.
Sliku koju si sam postavio na Forum više ne možeš zabraniti da se eksploatiše ako se ova reč ovako piše. KApiraš to? Npr oko 200 ljudi je fotošopiralo moj avatar jedno vreme oko 50 njih nosilo moju sliku na svom avataru u originalu ili izmenjenu. Nije mi smetalo to je istina, odlično zezanje je bilo kad uđeš u malopre a od 20 autora 17 Bohora ali i da jeste ništa tu ne bih moga

ma znam to ali ako neko place i nervira se mislim da mod treba da reaguje

Pa ne možeš kao mod sankcinisati ljude za nešto što nisu krivi. Verujem ja da je tebi teško i da ti ne prija to iz ovog ili onog razloga ali nije tebi Dekidonjacrtaaod hakovao kompjuter i ukrao sliku, sam si je postavio.Sve što ti ja mogu reći je da si trebao ranije malo da razmišljaš o tome

boli me kurac za srpkinje nek ih izjebu sve ti obrezani kozojebi, ionako su srpkinje precenjena roba doce maca na vratanca

ma neka kaci jeste dosadan ali mi ne smeta.on malo sporije sazreva od svojih vrsnjaka i ja to razumem.

u pravu si pezose ko ih jebe.hoce da se zabavljaju sa muslimanima neka ih.ova me ostavila zbog arapa a jedna me ostavila zbog nekog pazarca-muslimana, nema veze

Lab moj ti je savet da popraviš krunu, ustaneš i nastaviš dalje

ja uvek ustanem kad padnem i sto je nabolje ustanem jos jaci nego sto sam bio

ko je musliman ja sam

mamu im jebem..dal
one jadnice znaju da oni
mogu da imaju vise
zena i da za preljubu
tamo leti glava..haha
kako su najebale curke

najebali su oni, ne znaju kakve su naše rospije

и никад јајара

рт т т

u pravu si pezose ko ih jebe.hoce da se zabavljaju sa muslimanima neka ih

Ovako labo prijatelju, posto ocigledno nisi prodro u zenski mozak, da ti dam odredjene upute: Jebe se njima za tvog pradjeda i njegovu kulu Zmajevica koju je oteo od Sabahudin Age, cak kad ga pomenes misli koji si debil pickasti. Zaboli je picka savrseno za Srbe, Muslimane, Eskime i ostalo osim ako nije ruzna, debela i u podmlatku DSS-a (mala sansa).
Ne potresa se ic ako Zvezda izgubi od Vlaznije.