Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Na sta naleteh na fejsu lolo

    Podseca na bombasa, uvek rukovodeci, uvek pare, je pare.

    https://s10.postimg.org/bq6md1fgp/Screenshot_2016_08_13_07_03_38.png

  2. uvelicaj to brt ne vdim nista sto jedes kurac

  3. baš me je iznernadio kakvo je govno ali ne kažem ništa loše

  4. брате дуга је прича не могу сад опет да пишем ал оће и да побегне да не плати рачун у кафани

  5. najjača je mu je sad, ko ne prati tenis, sad kao ne igra ovaj masters u sinsinatiju zbog "povrede zgloba"

  6. Mene je bas.iznenadilo da nema komentara. A sta ta karleusa kurvetina krcmi,kao da ih je.ona zaradila. Sigurno ih je posteno zaradila pa trosi umesto da ih daje unicefu

  7. Kad je izjebao kešelja (markovog druga) i pekovica.

  8. Pa što da plati račun on j eĐoković jbg

  9. није пековић био, били теодосић и крстић

  10. ispričaj nam markane

  11. markan - marko + arkan

  12. Kad smo kod toga znam lika, komandir u brigadi u Bg vodi 120 ljudi, sedi kod Dačića u kabinetu zapravo u sklopi tj sede je do pre godinu tipa ne znam sada kome bukvalno ljudi ne daju ništa da plati. Gde god da se pojavi. A znam ga 20 godina nije jajara i iz te priče kao sad da na položaj ide ne besuje dečko uopšte. Račun u kafani, na pumpi uđe u mobilni šop daju mu 10 telefona tipa itd itd

  13. чекај писао сам на чету сад ћу наћи да прекопирам

  14. бохоре то се зове рекет

  15. uzo mu 10 telefona što je ima

  16. каже били кешељ теодосић и крстић и можда још неко из те екипе у кафани и чекали ђовака он каснио и ушао са качкетом хаха као да га нико не препозна
    и одмах га препознали наравно ови музиканти залепили се за њега
    ова тројица се такмичили ко ће више кеша да им баци а ђовак вадио по сома кинти на сваких пола сата
    и није скидао качкет
    па отишли сви заједно на фристајлер
    овај није дао динара у кафани
    и на фристајлеру се издркавали и ђовак отишао раније
    ови после звали конобара да им донесе по киселу воду теодосић и кешељ и да наплати те две киселе а конобар као па није ништа плаћено
    и сконтају да усташа није дао ни ту динара
    рачун 1200 евра
    а ова двојица декинтирани, једва скупили 150 евра
    и срећа улетео радуљица онако под гасом и извадио кинту платио
    обрукали би се
    ко је од њих очекивао да неко ко има сто милиона евра неће дати ни кинте

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.