Podijeli sa Vukajlijašima

  1. ово су поруке копиране са чета мрзело ме да пишем испочетка јесте неуредно ал боли ме курац

  2. Zašto ovo nisi dao u novine

  3. доста су они пара добили од оних што их плаћају да причају против новака. тако да се не секирам ја за њих.

  4. da, on bukvalno ima desetine puta više para od njih, 20 i više puta fazon

  5. od kešelja ima 100 puta više

  6. можда су их конобари насамарили?

  7. reci seljačina uroševačka sedi u kafani sa KAČKETOM

  8. đe mu je kamion, parkiran bio ispred kafane??

  9. cigancina duva u onaj kurac i jos se grbavi da mu daju novaca.
    uvek mi se sralo od hepeninga di trubaci ulete da grbave pare.jos ti se i unosi.tipa aj mi daj pare,cigan sam.od djurdjevdana i marsa na drinu mi se tacno povraca.
    da mu dam 100 evra pristao bi i da mu se iserem u trubu.najverovatnije...

  10. novak đoković je klasičan puh koji nosi lešnike u svoj mini brlog i ljubomorno ih čuva i divi im se i onda umre od gladi

  11. i mene nerviraju trubači
    tako mi se jedan unosio na jednoj svadbi i ja kao ustao( iako pojma nemam sa našom muzikom) i kao krenuo da stavim 20 maraka na harmoniku(pijan ko letva), i u zadnjem momentu uzmimam cvaju i na pola je bucam pred njim i bacam po harmonici
    hahahah ovaj zapjenio, trubvač već crven i posle ovoga obrnuo crvenilo
    familija me kasnije prozivala nešto, ja popizdio i otišao sa svadbe u grad

  12. molim vas, ako može prevod za "bucanje cvaje na pola" na neki manje bosanski dijalekat

  13. ja bi pre odseko sebi kurac nego da nekoj ganfuri ili srpčini stavljam imovinu u limene instrumente koji proizvode krajnje nezapanjujuće zvuke jer je to kao merak, al ja to ne krijem. sa druge strane đovak hoće da bude najaveridžniji mogući srbin ali da prođe jeftino.

  14. cvaja= 20km papirno
    cener= 10km papirno
    crvenka= 50km papirno

    :D

  15. krenuo si da staviš dvadeset maraka u harmoniku, ali si u zadnjem momentu ipak nešto uradio s njima što nije odgovaralo ciganinu

    pocepao si je?? bucanje je cepanje? i bacao si komadiće papira na harmoniku? :D

  16. da
    pocepao je na pola i onda jos malo po pola od ovoga pola haha i "prosuo" po harmonici xD

  17. pocepao 20 kilometara hmmmm

  18. Ja sam vise u fazonu kao "crnogorac na dejtu", mogu u kaficu ostaviti 2000 dinara bez problema ali ne volim da dajem ciganima i muzici. Dao sam Ivani Sasic 1000 dinara da dodje za moj sto, pare uzela a ispostovala nije. Aj mogu dati 2000 na muziku na svadbi novoj godini veridbi itd ali u trubu ne bi metno ni 10 dinara svega mi

  19. maestro gadjaću te govnetom

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.