Podijeli sa Vukajlijašima

  1. A sto su oni krivi sto je vlasnik hteo u cmar da im se uvuce? Da je tebi ponudio da ne platis da li bi platio?

  2. platio bi.posebno jos da sam pun para ko oni.nisam u fazonu da me nepoznati ljudi cascavaju.
    to je do vlasnika,nemaju oni veze sa tim.mutavi zigic nije ni hvala rekao.
    zigara mutavac se tuzi sa burazom oko kuce na klisi.buraz igro 15 godina u proleteru,nema leba jesti,zigara pun para oce i deo kuce.

  3. haha zigara jeste isto teska stipsa, i znam mu tog buraza iz vidjenja....lik je od zigare dobio bukvalno jedne polovne kopacke koje mu je poslao hahah, a isti su, samo je ovaj manji....mada je teski govnar taj zigarin bracela...
    ne znam to za kucu, al mi definitivno zvuci realno kad su oni u pitanju

    od tih sportasa, najlepse sam cuo za krasica, posto isto znam neke likove koji su bliski sa njim, kazu da je dzekcina teska

  4. kako je ona meni iritantna.ruzna je u tri picke paterine,a tripuje da je neka dobra picka.
    bez onih fazona a da ti se skine,jebo bi je,bla bla.
    mozda pijan.i iskljucivo u dupe

  5. A sta ti ocekujes od coveka koji u petnaestoj godini fudbalske karijere nije naucio da prica nego mase rukama i sad se ti na njega trebas ljutiti sta on zna a i price kruze da ima mali penis a.svi znamo koji broj kopacke nosi bar ja znam posto mi je burazer trenirao sa njim pa mi rekao

  6. ja znam spiku da je za rodjendan svog sinovca.prvi rodjendan je u pitanju.doneo plasticni pistolj i 10 evra.zeninom burazu kupio gajbu na limanu.zena mu neka dronfulja.
    buraz mu ok.bukvalno je mogao biti na zigarinom mestu.u tim seljackim klubovima jednog jakog stavis u napad,drugog jakog u odbranu.zigara nije znao da trci,pa ga stavili da rilja zemlju u protivnickom sesnestercu.ostalo je istorija.postao igrac od njega.

  7. i treba imati u vidu da je zigara bio najplaceniji igrac u cempionshipu u birmigenu tada sa 400 000e mesecno...hahah
    a sto se tice ovog drugog, buraz mu je buranija u tom fudbalskom smislu, karijera u proleteru mu je totalno realna spram njegovog fudbalskog kvaliteta lol

  8. ma on je krs igrac,to stoji,nego su obojica bili krsevi,al se zigara snasao u napadu.da ih je pijani trener rasporedio obrnuto,kontam da bi buraz bio zigara glavonja.sve u svemu,u jednom trenutku u proleteru igrali zigarin buraz i krasicev buraz.samo sto krasic svom kupio gajbu u aleksandru na bulevaru i salje novaca redovno.

  9. da da krasic je dzek i po sto se toga tice.....i to ne gajbu nego penthaus u aleksandru i audi q7....a i redovno dok je bio u cska zvao njegove najblize ortake bahatio se cascavanjem i izlascima sa njima....ja verujem da on nije 20% on sto je zaradio ustedeo

  10. prica se da je bio u fazonu da zove celu ekipu(u smislu drugara) u moskvu,plati im sve,izadje sa njima,zapali ranije jer ima trening,a njima ostavi karticu da rade sta hoce.

    cuo sam i da je vidara imao slicne tripove.

  11. Gde Krasic nece biti dzekcina, lik zavrsio u Juventusu (ko zna kako i zasto) a kurcu nije valjao

  12. Krasic je brat kosovac normalno da je dzek

  13. pa to za drugove znam i ja, posto znam ko mu je najbolji drug....odu svi u moskvu, ovaj zakupi deo diskoteke, dovede 30 brutalnih kurvi i udaraju ih celu noc...
    i sad uporedi to i jebenog djovaka koji mora da se druzi sa majom volk i da jede neka sranja koja mu jelena naredi i da trazi od caleta 50e da kupi diskmen

  14. pa to za drugove znam i ja, posto znam ko mu je najbolji drug....odu svi u moskvu, ovaj zakupi deo diskoteke, dovede 30 brutalnih kurvi i udaraju ih celu noc...
    i sad uporedi to i jebenog djovaka koji mora da se druzi sa majom volk i da jede neka sranja koja mu jelena naredi i da trazi od caleta 50e da kupi diskmen

    хахаха, добро запажање. али ноле је ипак наш најбољи амбасадор у свету и мора да води рачуна о имиџу.

  15. odu svi u moskvu, ovaj zakupi deo diskoteke, dovede 30 brutalnih kurvi i udaraju ih celu noc...

    Daj Kosovaru 15 miliona evra, ali neces isterati Kosovarluk

  16. али ноле је ипак наш најбољи амбасадор у свету и мора да води рачуна о имиџу.

    a jeste, sve se mislim kako mu je to jedina misija u zivotu, da dobro predstavlja srbiju, nista drugo mu nije bitno...

    no svakako, poenta je bila koliko je lik jebeno dosadan, kao da ce da zivi 900 godina i da ce od tih 900, 870 da bude mlad pa ima vremena za provod....lik je klasicni odbojkas

  17. Bane debeli je toliko debeo da nikad ne bi zakupio deo diskoteke i jebao 30 kurvi

    Iako ne verujem u spiku da placa 30 kurvi jer se u svakoj diskoteci moze naci 30 riba da ih za dzabe jebu svi sa toliko love

  18. opet da napišem, žao mi sirote jelene, đovak tek što je napravio lepe pare, ona uvati da se bavi humanitarnim radom, odnosima sa javnošću, tvitovanjem i povrh svega rodi dete da je jaše

    on neće uživati dok je živ, ona neće uživati dok je živa, a deca će da izrastu u klasične veljke ražnatoviće

  19. On je naucen da bude fafan. Nista iznenadjujuce ako u testamentu napise kako je ceo zivot posvetio borbi za srbiju i srbe ako to nekako procuri u javnost za sto godina a hoce jer je pacenik preveliki i na izdisaju od njega.ocekujem da se.bori za sliku koju nosi u svetu i ugled porodice.ocekujem dostojanstvenu smrt od njega do zadnjeg sekunda cak mozda uspravljen na nogama u kariranoj kosulji i dzemperu i cipelama crnim a nacija ce plakati kao u titovo vreme

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.