Podijeli sa Vukajlijašima

  1. bolje skraćeniće za novac imamo od vas u bosni
    rsd-republika srpska debili opaaaa

  2. Lobanje trose pare na oblacenje espresoe letovanje zimovanje telefone a stoka na muziku i trubace

  3. najjači komentar

    E moj Risticu,nema leba bez motike!Mora da si se raskezio od uva do uva kada si video Noleta medju gostima.Ali,da malo bolje poznajes situaciju,ti pare ne bi trazio na svadbi,vec bi bio u nekoj humanitarnoj,decijoj ili crkvenoj organizaciji i tada bi dobio pare od Noleta.Ovako-drugi put vise srece.
    (Nikola, 15. avgust 2016 13:28)
    Preporučujem (+127)Ne preporučujem (-22)

  4. inace,trubaci da se pojave na nekom sranju od slavlja uzmu minimum 100 evra.
    klinac iz komsiluka zavrsavao 8 razred u junu,pa sva odeljenja skupila kintu za trubace.cigani dosli za 200 jevreja da trube.u principu,nije klince ponaosob izaslo puno jer ih ima ko govana,pa su prosli sa par stotki.sve u svemu,za ono sranje dati 200 evra je debilno.cigani kapirali da nece biti baksisa,pa odrali glupu decu.

  5. Averidz serb: dao na drugovom punoletstvu 2000 na muziku, dao na maturi 1000 na trubace, na komsijinoj svadbi 5000 na muziku, otisao na more u paraliju, puno mu 10e za lezaljku, lezi u pesku, poneo flasu vode od kuce

  6. Al jbg u grckoj ga niko ne vidi u pesku a na svadbama svi prijatelji i dusmani. Srbiju ce pojesti zavist, sujeta, konstantno pokazivanje necega, pitanja "sta ce drugi reci" i to nije hipsterska lejm izreka neko nesto stvarno.
    Kad malo bolje razmislim, i ja bih izvadio 2000 dinara trubacu, cak i da imam 2 miliona evra, jer me prosto boli kurac za trubace. Ali ovo provlacenje kartice kroz harmoniku je bas debilizam

  7. ciganu platila karleusa 700 dinara da kenja kako se ona najvise otvarala na slavljima.

  8. Nole ili bilo ko ko na trubace ne padne.u trans i ne potegne za novcanikom da izvadi pare je razocarao. Vi ste bre lesinari. To je Srbija koje se stidim. Za pametnog coveka i komarac je muzika.

  9. ni ja nesto nisam lud za sipanjem para na muziku jer em nemam, em smatram da su muzicari u 99% slucajeva previse bahati, ko popovi su imaju tarifu za pesmu....npr kao mladji sedimo tako cepaju neki tamburaski orkestar, drug i ja po 200 za svaku pesmu, vec im dali oko 2000 to bilo pred kraj nije ni gostiju bilo vise, i nemamo vise para drug daje onako 100 20 dinara i ovaj jedan nosati baci kao mi ne sviramo za 100 dinara....jedva je spasao onu smrdljivu gitaricu tad...znaci dobijes 2000 za 15min, i ne mozes posle da ispostujes jos jednu pesmu goljo goljavi...
    a za djovaka no koment
    lik je teniser i to treba da vam bude jasno da je to posebna sorta ljudi, totalno asocijalne osobe...dal iko od vas poznaje licno nekog tenisera koji iole ''ozbiljnije'' se bavi time, ili makar poznaje nekog ko poznaje?
    jednostavno se ne druze ni sa kim ili kako se vec pise ovo, i nemaju pojma kako se u drustvu ponasa, tako da me ne cudi da grbavac jednostavno smatra da ne treba nista da plati

  10. Sta je ovo dodjavola kakav komarac bre hahah

  11. O cemu bre raspravljate vi koji vam je kurac

  12. Nalaze smisao svom sirotinjskom životu jer nemaju para za muziku u kafani/na svadbi/za trubače. Ok je to.

  13. jednostavno se ne druze ni sa kim ili kako se vec pise ovo, i nemaju pojma kako se u drustvu ponasa, tako da me ne cudi da grbavac jednostavno smatra da ne treba nista da plati

    +1
    Ovo vazi generalno za sportase i ostale talibane, sto je i za ocekivati od nekoga ko je preko noci zgrnuo bogatstvo i sigurno nije izmedju toga imao vremena da bude normalan recimo meni je zanimljivo kako cesto frontmeni popularnih grupa imaju problema sa samopouzdanjem evo npr djule van gog i baja iz rhcp i tu uglavnom glavnu rec vode gitaristi i sl dok se daju izjave i gostuje kod nekog

  14. meni pričao dečko koji je ugrađivao klimu jeleni karleuši da se cenjkala i insistirala da plati 65 umesto 70 evra

  15. Meni je za 600 dala somacu i rekla da zadrzim kusur tako da ono... Ne blebetaj kad je ni ne poznajes

  16. http://prntscr.com/c5yynu

    hahah koliko odvratan komentar....kao djokovic je veliki fan violine i klasicne muzike, eh da je dosla violiniskinja neka dao bi joj sigurno 15k evra...

  17. violiniskinje nose POS terminal sa sobom, pa zato

  18. александаркг
    Nalaze smisao svom sirotinjskom životu jer nemaju para za muziku u kafani/na svadbi/za trubače. Ok je to.

    Aha, to. Ok, izvinjavam se na smetnji.

  19. milijas i zigic pili roze.popili 2 puta po po litre.u narodu poznato kao i litra.nisu nista platili,vlasnik restorana hteo u cmar da im se uvuce.mutavi zigic nije ni hvala rekao.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.