Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Kasniš mussashe jedno mesec ipo dana. Ali je do jaja klip to stoji.

  2. jbga... meni promakao

  3. Jao jao
    Ova što vodi kera nije jebana 10 godina ako joj ker ovaj kad kad liže pičku
    A ovaj ciga je na spidu vrv a voditelj je najslabija karika

  4. I hadžija ovaj jaka glava

  5. ništa gore nego kad žensko ima nekakav "stav", pa makar bilo vezan i za cigane koji joj zapišavaju kućni prag xD

    S I F I L U S

  6. Sifilus jer nije oprano

  7. али види gaspadže што му говори: Јел знате ви да је ту позориште, битеф, јел знате ви шта је битеф?

  8. Gaspadža solidna reč

  9. Ova sa kerom bi dala glat ciga da je jebe evo sigurno

  10. Kako meni idu na kirac zene koje kerove setaju

  11. овог цигана малог у плавој тренерци бих згазио ко говно колима

  12. Lako je tebi da gazis ljude kolima kad ti je cale kupio pezoa, aj neki pravi auto sjebi od cigana? Xd

  13. не бих жалио

  14. Momci od 21-22 godine iz Podgorice, drugovi sa faxa, članovi još uvijek neafirmisanog benda.
    Imam potrebu da podijelim, jer kontam da gaze kako sviraju sa tako malo iskustva...
    Pjesma od prije 2-3 nedelje, pogledajte spot.

    https://youtu.be/s9tsy47y_S4

  15. ukucao sam hajvej bend.pojavise da su to neki ckodei koji su bili na evroviziji.ako su to ti?onda bas i nije da su neafirmisani.ukoliko nisu,onda je treci bend na ovim prostorima sa tim nazivom.u ns ima bend hajvej.prilicno ozbiljna spika.ili je bila...

  16. Dobri su Comi.
    Vuce malo na Van Goga.

  17. Pa ne mozes upariti ove dve recenice brt

  18. To su ti momci sa eurosonga. Ta pjesma sa kojom su nas predstavljali, kao i sam nastup je doživio fijasko, tako da su ostali nepoznati :D

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.