Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Hahaha pa sta oce onda sada?

  2. Tesko.

    Nego, imam ja da podijelim da vama par izvodjaca neafirmisanih i bend jedan odlican isto neafirmisan, samo kucajte na jutjubu: flamingosi, deen, marija serifovic, zeljko joksimovic, ruslana.

    Ako se setim jos nekoga dodacu

  3. unapred ti čestitam karticu za menzu

  4. brate prodajem i ja karticu za menzu

  5. Hvala brt. Možda je sirotinjska spika, ali meni je dobra hrana u menzi.
    šta da radim sa 30 obroka lol?

  6. Hahahahahah jaoj klintone

  7. Sutrasnji Blic:

    SOKANTNO: Napaljeni studenti SEKSUALNO NAPADAJU KOLEGINICU PREKO VACAPA I VIBERA zbog obicne KARTICE ZA MENZU!!! (FOTO)(VIDEO)(SISE)

  8. mozda ima gugl plus

  9. SOKANTNO: Napaljeni studenti SEKSUALNO NAPADAJU KOLEGINICU PREKO VACAPA I VIBERA

    ovo je realno i kapiram ucestalo

  10. Baš nekog boli kurac da je spemuje

  11. hahaha tako ja kad sam trazio stan neki lik napise u nekoj grupi za izdavanje stanova na fb fazon:

    Trazi se devojka da bude cimerka mojoj devojci u stanu od 40m2, telefon, kablovska, gradsko grejanje, internet, Cena ta i ta.
    Sav kontakt neka ide preko mene.

  12. Autore Radjard Kuplung, zašto vam Dragan Savić nije na profilnoj slici?

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.