Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Ne bih nikome da rusim sneska, ali porediti loptice kafu pesak i pivo sa porodicom poslom i zabavom... Glupo. I sta sad, samo zato sto je lik napunio teglu ovim redosledom znaci da tako treba raditi stvari u zivotu? Ne kazem da ne treba ali isto tako je mogao reci da loptice pretstavljaju zabavu a pesak prijatelje itd... Pocecu da pravim jebene parodije na ovo matere mi.

  2. Uzmem teglu, nabacam loptice u nju, i kazem: vidite ova tegla pretstavlja vas zivot a loptice pretstavljaju zene. Kao sto vidite u teglu moze da stane mnogo loptica istovremeno, kao sto vi mozete jebati i druge zene osim vase dok ste u braku. Onda uzmem pospem vode pa pospem peska i kazem: voda je posao a pesak je zabava, kao sto vidite iako imate mnogo zena u vas zivot moze stati i zabava i posao. Onda pospem brasna i trave i kazem, koliko god da ste zauzeti uvek mozete naci vremena za kokain i marihuanu.

    jebem ti ove motivacione govornike po sred picke

  3. Uvek me trigeruju ta debilna poredjenja tipa:
    Kad zakucas ekser u dasku mozes ga izvaditi ali ostaje rupa. Isto tako je sa srcem i ruznim recima.

    PA JEBEM TI MAJKU NIJE ISTO

  4. http://i.imgur.com/IdsN9Zw.jpg
    AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAIHSGIHASGIPHSGAHIPHISGAPHIPSGAHIPAHIP#?)%U#HIPASFNĆ

  5. Kakvih talenata ima na planeti

  6. Bosanski fender hahahahhahahahaha

  7. Fikret Abdić Autonomy Approved

  8. Bohor mozda jeste sa sela al se razume u tehniku.

    Zavrsio sam onaj wifi repeater i šljaka vrh, hvatam signal iz stana ispod i sad po celom stanu imam istu jačinu. Preporuka svima, 1600 din samo košta.

  9. Gde si uzeo za 1600? Ja gledao po 6k su ti ripiteri.

  10. probaj bolje sa repetitorom xD

  11. Na kupujem prodajem. Oko 2-3 hiljade su. Ne znam sta si ti gledao, mozda onaj tp link.

    Ovo je ono kad recimo na spratu imas samo u nekom uglu signal, pa tu postavis ovaj ripiter i onda salje po celom stanu signal.

    Ne razumem se ja bas u to, al meni sljaka ovo odlicno.

  12. "četiri jahača Novog ateizma" AHAHAHAHAH

  13. http://vidovitidali.com/

    liči mi na jednog glumca, ali ne mogu da mu se setim imena

  14. dovoljno si ti sa nama podijelio onomad xd

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.