Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Tome svjedoci i njegov avatar

  2. radj do jaja je ovo xd

    do minut, ovo posle je nepotrebno totalno

  3. hwala, a meni je baš taj drugi minut mila duša xD

  4. najjace mi je kako si izmenio ono tr tr tr tr tr t

  5. Moze li se znati kakvu simboliku krije naslov?

  6. Obozavam ovo kad ripitujem nesto po 5-6 puta i svaki put otkrivam neke nove detalje.

  7. Moze li se znati kakvu simboliku krije naslov?

    a nikakvu, samo da zazvuči kao 'rađaj sinove' jebiga

  8. Ahahahahahah predviđam milion pregleda u naredne dve godine

  9. Savet mladog strucnjaka za zaradu preko interneta (mene) : "Monetizuj video" xd

  10. Najbolji deo je na 0:24 kad mu noga onako poigra

  11. Mogao si u opis da staviš: I naravno Džej

  12. Koliko ti je trebalo vremena da pregledas sve ovo, nadjes kadrove, uklopis itd?

  13. jedno sat da pobrišem nebitne kadrove iz spotova koje sam skinuo, dva sata da okvirno naslažem ono što je preostalo i jedno tri sata za detalje, pomeri ovo levo, ovo desno, ovde zameni kadar, danas i juče, ne oseti se kad se rasporedi na dva dana

    mada sam i muziku napravio za tri-četiri sata, ide to sve brzo, al koga boli kurac

    BAKERO

  14. Ja sam to uspesno radio u muvimejkeru. :D

  15. tilmo, hvala na ovom prelepom komentaru, prvo nisam znao ko je, a onda sam video lajkovan peđin video i sabskrajb na kanal za učenje norveškog xD

  16. hahaha rađe moj naklon do poda (mojne neko da me naguzi)

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.